У московських школах почали тестувати електронні підручники

00:00,
1 Квітня 2013
891

У московських школах почали тестувати електронні підручники

00:00,
1 Квітня 2013
891
У московських школах почали тестувати електронні підручники
У 60 московських школах почалася апробація електронних підручників, про це 1 квітня РІА «Новости» повідомив директор Московського центру технологічної модернізації освіти Олександр Осін.

Нові підручники текстуватимуть близько 1,5 тис. школярів і 180 вчителів 60 шкіл Москви.

У 2012 році російський Департамент освіти оголосив конкурс на створення електронних підручників для московських шкіл. У лютому  2013 року столична влада затвердила 11 електронних підручників для апробації в школах міста.

«З сьогоднішнього дня 60 шкіл почали апробацію електронних підручників, у цілому це близько 1,5 тис. дітей», – розповів Олександр Осін.

Ввикладати за електронними підручниками будуть 180 вчителів, котрі постійно проходять відповідне навчання, пояснив Осін.

«Електронні підручники – це новий революційний шлях, який вимагає нового принципу викладання: наприклад, викладаючи за електронними підручниками, вчителям необхідно зовсім по-іншому поводитися», – відзначив він.

Він також підкреслив, що у апробації візьмуть участь представники московського Департаменту охорони здоров’я, які вивчатимуть вплив навчання за новим форматом на здоров’я школярів.

Підсумки експерименту буде підбито 5 липня. Після цього, резюмував Олександр Осін, будуть вноситися пропозиції щодо доопрацювання електронних підручників.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Guardian.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду