Для iPhone випустили карту ресторанів Києва, де не курять

00:00,
27 Березня 2012
488

Для iPhone випустили карту ресторанів Києва, де не курять

00:00,
27 Березня 2012
488
Для iPhone випустили карту ресторанів Києва, де не курять
Відтепер власники iPhone мають можливість завантажити карту ресторанів столиці, де вказані заклади, куріння в яких є повністю забороненим.

Карта у вигляді спеціального iOS-додатка вийшла завдяки співпраці спільноти SmokeFreeKyiv та компанії Alterplay, яка стала розробником програми. За словами керівника Alterplay Слави Буштрука, оновлювати карту планується регулярно: вже зараз у ній присутні близько сотні закладів Києва, де не курять. Окрім того, вітається допомога і самих користувачів, які можуть надсилати інформацію про нові заклади.

У березні 2011-го вийшла Google-версія карти Києва від SmokeFreeKyiv. Карта наповнювалася силами спільноти та небайдужих користувачів. Як каже Олена Дуб, координатор проекту «Київ без тютюнового диму», вони були приємно здивовані, коли Alterplay звернулися до них з пропозицією створення такого додатка. На думку Олени, це свідчить про те, що проблема куріння у громадських місцях хвилює не лише маленьку спільноту, а й усіх жителів Києва.

Повідомляти про нові заклади столиці, в яких не курять, можна через Facebook-сторінку проекту. Завантажити додаток для iOS можна безкоштовно в App Store.

Джерело: Watcher.com.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
watcher.com.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду