«Контрольований досвід». YouTube дав батькам нові можливості для контролю над доступом підлітків до контенту
«Контрольований досвід». YouTube дав батькам нові можливості для контролю над доступом підлітків до контенту
Компанія YouTube оголосила запуск у найближчий час програми «Supervised Experiences» («Контрольований досвід»), яка надасть батькам зручні можливості для контролю за тим, до якого контенту і функцій YouTube можуть мати доступ їхні діти. Про це йдеться в офіційному блозі YouTube.
З перших днів YouTube був платформою для людей старше 13 років і батькам рекомендували дивитися контент спільно з дітьми, якщо вони вирішили переглядати YouTube. У 2015 році був створений YouTube Kids - напрямок для дітей, де забезпечувався батьківський контроль. YouTube сподівається, що нові фільтри допоможуть поступово знайомити дітей, вже дорослих для YouTube Kids, з відповідним віковим контентом.
Програма перейде у стадію публічного бета-тестування вже в найближчі місяці. Після її розгортання батьки матимуть змогу вибирати з трьох рівнів суворості фільтрів, яки визначають контент, до якого дитина отримує доступ зі свого облікового запису.
Найвищий рівень фільтрації – Explore, він призначений для дітей від дев'яти років. Explore More надасть доступ до контенту, придатного для дітей у віці від 13 років. Фільтр Most of YouTube дозволить переглядати будь-який контент, що не має обмежень за віком.
Explore надасть доступ до відеоблогів, навчальних роликів, ігрових відео, музичних кліпів, новин, освітнього контенту тощо. Рівень Explore More дозволить переглядати ще й прямі трансляції, доступного для обраного рівня фільтрації. Most of YouTube також включає делікатні теми, які можуть бути придатними лише для підлітків старшого віку.
У компанії висловлюють сподівання, що нові можливості допоможуть захистити дітей від недоречного контенту, якщо не повністю, але істотно.
Щоб допомогти батькам розпочати роботу з «Supervised Experiences», YouTube розробили посібник.
Завдяки доступності у понад 80 країнах, зараз понад 35 мільйонів глядачів щотижня користуються YouTube Kids. Його компанія продовжує рекомендувати для дітей молодшого віку.
Раніше MediaSapiens писав про поради психолога, які допомагають обмежити користання гаджетами без конфліктів.
Фото: blog.youtube