Діти в Британії обирають онлайн, а не ТБ

Діти в Британії обирають онлайн, а не ТБ

15:03,
26 Січня 2016
2584

Діти в Британії обирають онлайн, а не ТБ

15:03,
26 Січня 2016
2584
Діти в Британії обирають онлайн, а не ТБ
Діти в Британії обирають онлайн, а не ТБ
Автори:
Молодь проводить більше часу соціалізуючись онлайн, ніж перед телевізором, свідчать результати дослідження медіа поведінки дітей у Британії.

Про це пише BBC

Агенція Childwise, яка провела дослідження, називає це «епохальними змінами».

Серед прихильників ТБ найбільшим попитом користується Netflix, а не традиційні канали. 

У порівнянні з минулим роком, на 50% зросла кількість дітей, що мають планшети.

Щорічний звіт за результатами медіа моніторингу ґрунтується на спостереженнях за 2000 дітьми від 5 до 16 років. Такі звіти укладаються із середини 1990 років. Childwise називає цьогорічні результати дослідження переломним моментом в інтересах дітей, які перейшли із традиційного телебачення на розваги онлайн.

У середньому діти проводять онлайн три години на день. Для порівняння, на телевізор вони витрачають 2,1 години. Серед доросліших підлітків спостерігається тенденція вимикати телевізор особливо під час ефіру. Менше чверті дітей, які взяли участь у дослідженні, дивляться телевізійні ефіри. Інші радше передивляються їх пізніше або через канали на замовленняабо через YouTube. У цій віковій групі 32% дітей не мають улюбленої телепрограми.

Минулого тижня 50% дітей дивились програми на Netflix. Для порівняння 47% - канал ITV1 та 46% - BBC1, найпопулярніші у Великій Британії. Молодь і досі віддає перевагу телевізору, ефіри через мобільні дивиться відносно обмежена кількість представників цієї вікової категорії.

Дослідження демонструє, що серед усіх видів медіа онлайн розваги і комп’ютери переважають у житті молоді, яка у них просто занурюється. Діти віком від 15 до 16 років проводять онлайн п’ять годин на день, що більше середніх трьох годин.

Майже універсальним гаджетом для користування інтернетом для дітей є мобільний телефон. Але серед молодших дітей спостерігається вибух інтересу до планшетів, які є у 67% дітей. Найбільшою популярністю користується iPad. Любов до планшетів уперше переважає у користувачів над прихильністю до ноутбуків та стаціонарних комп’ютерів.

Діти дивляться онлайн відео, слухають музику, грають в ігри та виконують свої домашні завдання. Старші діти користуються соціальними мережами, що особливо популярно серед дівчат.

Результати дослідження також показали, що YouTube серед інтернет ресурсів найпопулярніший. Щодня веб-сайт відвідує майже половина дітей від п’яти до 16 років. Найчастіше діти заходять на YouTube через мобільні телефони та планшети, щоб подивитись відео, послухати музику на користуватися ігровими матеріалами. В основному діти цікавляться смішним контентом, приблизно третина дивиться відео, які розповідають як щось зробити. 74% молоді дивляться через YouTube телепрограми. Для порівняння, приблизно 40% представників цієї вікової групи використовують для цього BBC iPlayer, який є найпопулярнішим безкоштовним ресурсом на замовлення.

У матеріалі MediaSapiens «Діти і технології: «піраміда цифрової поведінки» йшлося про те, що дослідження свідчать, що сучасні діти набагато більше контактують із технологіями — у Великобританії діти проводять більше часу з різноманітними пристроями, ніж спілкуючись зі своєю сім’ю. Діти дошкільного віку бавляться ґаджетами батьків — смартфонами та планшетами.

Вплив інтернету та ґаджетів на навчання досліджується окремо. Промовистими є результати опитування студентів у Сполучених Штатах — серед 500 респондентів 73 % відповіли, що не змогли би навчатися без технологій, 38 % сказали, що не можуть провести більше 10 хвилин без перевірки свого ноутбука, смартфона, планшета чи електронної книги. Багато студентів зазначали, що вони використовують технології для тих навчальних завдань, які традиційно виконувалися ручкою на папері. Зокрема, 70 % сказали, що для нотаток вони радше використають клавіатуру, ніж блокнот, а 65 % — використовують цифрові пристрої для презентацій. Технології також застосовуються як найбільш прийнятний шлях комунікації з вчителями — 91 % студентів зазначили, що електронна пошта є найзручнішим способом порадитися з викладачем. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
ednist.info
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду