Держспецзв’язку попереджає про нову кібератаку

Держспецзв’язку попереджає про нову кібератаку

22:35,
6 Травня 2022
2386

Держспецзв’язку попереджає про нову кібератаку

22:35,
6 Травня 2022
2386
Держспецзв’язку попереджає про нову кібератаку
Держспецзв’язку попереджає про нову кібератаку

Кіберзлочинці розпочали нову серію розсилок листів зі шкідливим вмістом начебто від імені CERT-UA, спеціалізованого структурного підрозділу Державного центру кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Про це інформує сайт Держспецзв’язку.

«Листи надходять начебто від імені CERT-UA і містять шкідливе вкладення у вигляді захищеного паролем RAR-архіву "UkrScanner.rar", – йдеться у публікації Держспецзв’язку. – Активність асоційовано з діяльністю групи APT28 (UAC-0028)».

Українські фахівці вже вжили заходів із блокування цієї шкідливої діяльності. У разі отримання подібних листів команда CERT-UA просить негайно про це її інформувати.

Нагадаємо, для розсилки шкідливих листів кіберзлочинці використовують актуальні теми та скомпрометовані електронні адреси співробітників державних органів України. Однією з ознак загрози є наявність у листі паролю до вкладення. 

Нагадаємо, 2 квітня російські хакери атакували інформаційні системи по всій Україні. Це були і регіональні сервіси та сайти місцевої влади, і державні установи та компанії, що надають послуги на національному рівні.

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду