Хакери атакували комп'ютери технологічного гіганта Cisco

Хакери атакували комп'ютери технологічного гіганта Cisco

15:34,
21 Грудня 2020
1668

Хакери атакували комп'ютери технологічного гіганта Cisco

15:34,
21 Грудня 2020
1668
Хакери атакували комп'ютери технологічного гіганта Cisco
Хакери атакували комп'ютери технологічного гіганта Cisco
Автори:
Компанія підозрює в атаці підозрюють російських хакерів.

Жертвою масштабної кібератаки у США стала корпорація Cisco Systems, яка виготовляє мережеве устаткування. В атаці підозрюють російських хакерів, повідомляє Bloomberg.

За словами джерел видання, хакери атакували близько 20 комп'ютерів в лабораторії Cisco.

У компанії заявили, що в цей момент небезпеку нейтралізовано. «Поки ще складно говорити, чи постраждали від цього продукти Cisco. Однак ми продовжимо вивчати усі аспекти цієї ситуації у першочерговому порядку», — заявили в Cisco.

Як і інші жертви хакерів, Cisco використовувала популярне програмне забезпечення від компанії SolarWinds. 

Cisco Systems — американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

Компанія була заснована у 1984 році. У ній працює понад 70 тисяч співробітників у всьому світі.

Нагадаємо, щонайменше три штати США зазнали кібератаки з боку російських хакерів, через що постраждали кілька федеральних відомств США.

Агентство кібербезпеки США повідомило, що хакери використовували для доступу платформу SolarWinds, а також інші точки доступу, які у відомстві не розкрили.

Атаку на федеральні органи США пов’язують з діяльністю хакерської групи APT29 або Cozy Bear, яку почасти звинувачують у зв’язках зі службою зовнішньої розвідки РФ.

Раніше повідомлялось, що хакери шпигували за Міністерством фінансів США, відстежуючи внутрішній поштовий трафік відомства. Також жертвами хакерів стали Управління з телекомунікацій та Міністерство торгівлі США. Американські розвідники побоюються, що зловмисники могли проникнути й в інші американські відомства.

У зв’язку з цим РНБО повідомила про високий рівень кіберзагрози в Україні. У РНБО підкреслили, що ця атака дуже схожа на атаку Ransom: Win32/Petya, яка трапилася в Україні у 2017 році і від якої постраждала величезна кількість українських організацій. Зокрема, уряд, банки, державні енергетичні компанії, «Укрзалізниця», київський аеропорт і метро.

Фото: Britannica

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду