Скільки коштують зламані акаунти Facebook та Instagram в даркнеті - дослідження

Скільки коштують зламані акаунти Facebook та Instagram в даркнеті - дослідження

11:51,
4 Серпня 2020
5443

Скільки коштують зламані акаунти Facebook та Instagram в даркнеті - дослідження

11:51,
4 Серпня 2020
5443
Скільки коштують зламані акаунти Facebook та Instagram в даркнеті - дослідження
Скільки коштують зламані акаунти Facebook та Instagram в даркнеті - дослідження
Автори:
Найдешевше коштують підписники в Twitch та Soundcloud, найдорожче - акаунти в Gmail та PayPal

Агентство Privacy Affairs опублікувало звіт Dark Web Price Index 2020. В ньому розповіли про середні ціни на зламані облікові записи соцмереж в даркнеті.

Дослідники проаналізували сотні записав у даркнеті, де хакера регулярно обмінюються вкраденими обліковими даними. В ході дослідження вдалось проіндексувати середні ціни на різні типи облікових записів.

Зламані акаунти в соцмережах кошують у Facebook ($74,5), Instagram ($55,45), Twitter ($49). Зламаний акаунт в Gmail вартує дорожче - $155,75. Дослідники пояснюють це тим, що зламана пошта дає доступ і до інших акаунтів жертви.

Згідно зі звітом, в даркнеті відносно небагато пропозицій по злому і продажу акаунтів. Можливо, це пов'язано з відсутністю попиту в поєднанні з посиленням заходів безпеки.

Продаються в даркнеті і дані про банківські картки. Доступ для банківських карт з сумами від $ 2 тис. коштує всього $65. Продавці дають гарантію успішного зняття коштів в районі 80%. За доступ до даних по акаунту платіжної системи PayPal хакера просять в середньому $198. Це найбільш популярний запит на ринку незаконних послуг.

Також можна купити 1000 підписників в таких сервісах, як Twitch, Spotify, Pinterest, SoundCloud. Ціни на них стартують від $1 до $10.

Дослідники також визначили вартість DDoS-атак. Наприклад, 24-годинна атака потужністю 10000-50000 запитів в секунду на незахищений веб-сайт в середньому коштує $60.

Звіт містить дані й про підроблені документи. Найдорожче коштують паспорти США, Канади та країн Європи - їхня середня ціна складає $1500.

Для того, щоб зберегти свої акаунти від злому, варто дотримуватись простих правил. По-перше, не відкривати фішингові листи та переходити за сумнівними посиланнями. По-друге, використовувати двофакторну аутентифікацію. По-третє, користуватися різними браузерами, а не лише Google Chrome. По-четверте, надаючи програмі дозвіл на доступ до ваших персональних даних, дізнайтеся, де саме планують використовувати ці дані.

Нагадаємо, cоціальна мережа Twitter проводить серед своїх користувачів опитування, якими платними послугами вони хотіли б користуватися. Серед них - зміна кольорів, скасування відправки повідомлення, автовідповідач і низка інших.

Фото: Unsplash

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду