Видалили публікацію в Instagram випадково? Тепер її можна відновити

Видалили публікацію в Instagram випадково? Тепер її можна відновити

16:40,
3 Лютого 2021
11265

Видалили публікацію в Instagram випадково? Тепер її можна відновити

16:40,
3 Лютого 2021
11265
Видалили публікацію в Instagram випадково? Тепер її можна відновити
Видалили публікацію в Instagram випадково? Тепер її можна відновити
Автори:
Функція відновлення стертих дописів та історій перед їх остаточним видаленням доступна користувачам після оновлення додатку

Компанія Instagram представила нову функцію для користувачів соцмережі - Recently Deleted ( «Нещодавно видалені»), яка дозволить захистити облікові записи від викрадення і відновити видалені публікації та історії (stories) перед їх остаточним зникненням. Про це Instagram повідомила на своєму офіційному сайті. 

Відтепер всі видалені фото, відео, історії, трансляції та відеозаписи IGTV потраплятимуть в папку «Нещодавно видалені». Вона знаходиться в розділі «Налаштування» в пункті «Обліковий запис». Вміст папки є недоступним для інших користувачів Instagram та буде видалений автоматично через місяць.  

При цьому stories будуть доступні для відновлення протягом однієї доби, а будь-який інший видалений контент зберігатиметься 30 днів. Також розробники посилили заходи безпеки, які ускладнюють видалення дописів при зламі акаунту. Тепер для повного видалення публікації необхідно буде пройти додаткову верифікацію. 

«Починаючи з сьогоднішнього дня, ми будемо просити користувачів спочатку підтверджувати, що вони є законними власниками облікового запису, при остаточному видаленні записів або відновленні вмісту з “Нещодавно видалених"», - йдеться в повідомленні.  

Для підтвердження прав на акаунт у користувача можуть попросити надіслати в Instagram копію документа, що посвідчує особу. У довідковому центрі зазначають, що в більшості випадків буде принаймні дві спроби, щоб надати документ. Під час перевірки можна тимчасово втратити доступ до облікового запису. Якщо користувач вирішить не підтверджувати свою особу, поширення вмісту або вхід до даного облікового запису можуть бути обмежені. Також Instagram залишає за собою право вимкнути обліковий запис і видалити його дані. 

Раніше Mediasapiens розповідав, як повернути собі Instagram-акаунт, який зламали.

Фото: Instagram

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду