Україна отримає від США понад 5 млн доларів для кібербезпеки

Україна отримає від США понад 5 млн доларів для кібербезпеки

10:05,
1 Жовтня 2017
2023

Україна отримає від США понад 5 млн доларів для кібербезпеки

10:05,
1 Жовтня 2017
2023
Україна отримає від США понад 5 млн доларів для кібербезпеки
Україна отримає від США понад 5 млн доларів для кібербезпеки
Автори:
Сполучені Штати Америки пообіцяли надати Україні понад 5 мільйонів доларів для запобігання кіберзагрозам.

Як повідомило УНІАН, про це країни домовилися на першому двосторонньому діалозі щодо кібербезпеки в Києві 29 вересня.

«На підтвердження зобов'язання США щодо підтримки кібербезпеки в Україні посол Марі Йованович заявила під час діалогу, що Сполучені Штати нададуть понад 5 млн доларів у рамках нової допомоги в галузі кібербезпеки, спрямованої на зміцнення здатності України запобігати, зменшувати вплив та реагувати на кібератаки», –зазначили в посольстві США.

Американські дипломати заявили, що зустріч зміцнила двосторонню співпрацю щодо питань кібербезпеки та кіберполітики на міжурядовому рівні. 

«Вони обговорили шляхи захисту критичної інфраструктури та військових систем, а також обмінялися поглядами щодо заходів для зміцнення довіри у сфері кібербезпеки в ОБСЄ. Учасники також розглянули чинні заходи США щодо надання Україні допомоги з питань кібербезпеки», – зазначили в посольстві.

Обидві сторони  підтвердили свою готовність до збереження відкритого, взаємосумісного, надійного та безпечного Інтернету.

Делегацію США очолювали спеціальний помічник президента та старший директор у Раді національної безпеки з питань міжнародної політики кібербезпеки Джошуа Стайнман, заступник Держсекретаря з питань кібер- і міжнародних комунікацій та інформаційної політики Роберт Стреєр та заступник координатора з питань кібербезпеки Держдепартаменту США Мішель Маркофф. До складу делегації США входили також представники Держдепартаменту США, міністерств фінансів, оборони, енергетики, юстиції та внутрішньої безпеки, а також Федерального бюро розслідувань.

Українську делегацію очолив український дипломат Вадим Пристайко, а до її складу входили представники Національного банку, Міністерства оборони, Ради національної безпеки і оборони, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, та Міністерства закордонних справ.

Нагадаємо, у травні Лідери країн G7 висловили намір посилити міжнародне співробітництво з метою підвищення захисту перед загрозою кіберзлочинності.

Цьогоріч у НАТО заявили про плани витратити € 3 мільярди для модернізації своїх супутників і комп'ютерних технологій. Так організація намагається протистояти новим кіберзагрозам.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Getty Images
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду