Tinder, Spotify і Fortnite об'єднались проти AppStore

Tinder, Spotify і Fortnite об'єднались проти AppStore

13:35,
25 Вересня 2020
2076

Tinder, Spotify і Fortnite об'єднались проти AppStore

13:35,
25 Вересня 2020
2076
Tinder, Spotify і Fortnite об'єднались проти AppStore
Tinder, Spotify і Fortnite об'єднались проти AppStore
Автори:
Компанії виступили проти комісії 30%, яку Apple бере з розробників.

Три великі технологічні компанії - розробник ігор Epic Games, який випускає гру Fortnite, музичний стрім-сервіс Spotify і корпорація Match Group, якій належить Tinder, уклали союз з метою тиску на компанію Apple, щоб знизити комісії в магазинах додатків. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Компанії ініціювали створення Коаліції за рівноправність додатків і відразу позначили проблему, над якою вона буде працювати. На думку компаній, більшість магазинів додатків беруть занадто високу комісію з розробників за цифрові покупки користувачів, а також стримують вільну конкуренцію, надаючи переваги власним продуктам і послугам.

Компанія Epic Games з літа перебуває в конфлікті з Apple і Google через незгоду з комісією 30%, яку вимагають App Store і Google Play за розміщення мобільних додатків. 

Представниця коаліції запевнила, що вона була створена не як відповідь на боротьбу Epic з IT-гігантами, а як частина глобальної дискусії розробників з магазинами додатків і спільного бажання змін.

Планується, що коаліція буде просувати законодавчі і регуляторні зміни в області магазинів додатків, лобіюючи інтереси розробників.

Нагадаємо, Європейська комісія розпочала розслідування щодо скарги стрімінгового музичного сервісу Spotify через «навмисну шкоду розробникам програм» від компанії Apple.

Керівник Spotify Даніель Ек (Daniel Ek) скаржиться на комісію до 30 %, яку ІТ-компанія бере з кожної покупки всередині додатку та на блокування деяких оновлень. 

При цьому в Apple заявили, що AppStore працює чесно, адже комісія магазину додатків відповідає ринковим умовам, до того ж майданчик надає послуги з безпеки і конфіденційності даних користувачів.

Фото: Pixabay

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду