Google побудує своє власне місто у Кремнієвій долині

Google побудує своє власне місто у Кремнієвій долині

12:10,
7 Вересня 2020
1869

Google побудує своє власне місто у Кремнієвій долині

12:10,
7 Вересня 2020
1869
Google побудує своє власне місто у Кремнієвій долині
Google побудує своє власне місто у Кремнієвій долині
Автори:
Передбачається, що в Google-місті будуть постійно проживати 1 800 працівників компанії.

Технологічний гігант Google подав заявку в муніципалітет міста Маунтін В'ю в Кремнієвій долині. Компанія просить дозволу побудувати навколо своєї штаб-квартири автономний житлово-адміністративний комплекс, повідомляє видання Business Insider.

Передбачається, що в Google-місті будуть постійно проживати 1 800 працівників компанії. 20% житлового фонду Google обіцяє віддати муніципалітету Маунтін В'ю. 

Площа комплексу становитиме 16 га. Його планують побудувати за принципом невеликого міста з відкритими басейнами, шопінг-моллами, спортивними майданчиками, житловими будинками та офісними центрами. Вартість проєкту не розголошується.

Видання звертає увагу, що плани з будівництва таких хабів є дуже невчасними, адже триває епідемія коронавірусу, а більшість співробітників компанії працюють віддалено.

Втім, Google не єдина технологічна компанія, хто вкладає гроші в будівництво нових офісних комплексів для своїх співробітників. У серпні Amazon оголосила про плани побудувати шість офісних техно-хабів в США, загальною вартістю в $ 1,4 млрд. У них працюватимуть 3 500 співробітників компанії. 

Того ж місяця Facebook підписала договір про будівництво нового офісного центру в Нью-Йорку, загальною площею 220 000 кв.м.

Нагадаємо, cпівробітники Google через пандемію працюватимуть дистанційно до липня 2021 року. Це рішення вплине приблизно на 200 тисяч співробітників, які працюють у компанії повний день, та тих, із ким підписано контракт на наступні 12 місяців. Окрім того, компанія планує допомогти з помешканням працівникам із родинами, щоб вони заздалегідь знайшли дитсадки та школи у потрібному районі.

Фото: Unsplash, Business Insider

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду