Microsoft оснастить Word штучним інтелектом

Microsoft оснастить Word штучним інтелектом

10:35,
23 Березня 2017
2469

Microsoft оснастить Word штучним інтелектом

10:35,
23 Березня 2017
2469
Microsoft оснастить Word штучним інтелектом
Microsoft оснастить Word штучним інтелектом
Автори:
Компанія Microsoft заявила про те, що у новому Word з пакету Office 365 з'явиться панель «Коректор», в роботі якої застосовується технологія штучного інтелекту.

Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

Як відзначає компанія, використання штучного інтелекту дозволить не тільки виправляти помилки, але і давати рекомендації щодо покращення стилістики тексту. 

Панель «Коректор» працює подібно до звичної функції «Правопис», що виправляє орфографічні і пунктуаційні помилки, а також відображає список пропозицій з поліпшення стилю. 

Нова панель прийшла на зміну стандартної панелі перевірки орфографії і викликати її можна також натисненням на F7 або з контекстного меню до підкресленого слова. «Потенційні граматичні помилки Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні недоліки — жовтим пунктиром. Крім пропозицій щодо заміни слів у «Коректорі» для наочності цілком наводяться проблемні пропозиції, а також супутні правила граматики і пунктуації», - наголошується в блозі компанії.

Нагадуємо, що раніше компанія Microsoft представила патент, який описує сканер відбитків пальців, вбудований безпосередньо в екран смартфона. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
rosgsm.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду