Гендиректор Google прогнозує занепад мобільних пристроїв

Гендиректор Google прогнозує занепад мобільних пристроїв

16:27,
29 Квітня 2016
2302

Гендиректор Google прогнозує занепад мобільних пристроїв

16:27,
29 Квітня 2016
2302
Гендиректор Google прогнозує занепад мобільних пристроїв
Гендиректор Google прогнозує занепад мобільних пристроїв
Автори:
Генеральний директор Google Сундар Пічаї (Sundar Pichai) вважає, що гаджети ставатимуть менш популярними, натомість активно будуть розвиватись «віртуальні помічники».

Про це він сказав у щорічному листі-зверненні гендиректора компанії до акціонерів, опублікованому у блозі компанії. Раніше цей «Лист засновника» писали Ларрі Пейдж та Сергій Брін, однак після реструктуризації у серпні 2015 року, коли Google стала дочірньою компанією Alphabet, посаду гендиректора обійняв Сундар Пічаї.

Однією з найбільш несподіваних тез звернення стало твердження про поступовий занепад мобільних пристроїв.  

«Ще десять років тому, комп’ютеризація була синонімом до великих стаціонарних комп’ютерів, - йдеться у листі. - Тепер, всього лиш через кілька років, ключові речі процесу комп’ютеризації – процесори та сенсори – стали такими маленькими та дешевими, що  вони призвели до збільшення кількості суперкомп’ютерів, які можуть вміститись у наші кишені: мобільні телефони».

Пічаї пише, що наступним великим кроком буде поступовий занепад поняття «пристрій».

«З часом, комп’ютер сам по собі – в якій би формі він не був – стане віртуальним помічником, що допомагатиме вам протягом дня. Ми будемо рухатись від світу, де головними з техніки є мобільні пристрої, до світу, де головним буде штучний інтелект».   

Alphabet, за словами Пічаї, продовжить розробки у сфері штучного інтелекту та буде випробовувати нові винаходи.

Нагадаємо, що наприкінці квітня стало відомо, що у Apple вперше за 13 років упали продажі - виручка Apple у другому кварталі нинішнього року впала на 13% на тлі падіння продажів телефонів iPhone.

Раніше повідомлялось, що Google планує навчити камеру Android розпізнавати предмети.

Також відомо, що Google розробляє пристрій, що робить інтерактивною друковану книгу, а також працює над шоломом віртуальної реальності. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: prospectmagazine.co.uk
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду