На «Дія.Освіта» вийшов серіал про цифрові державні сервіси для підлітків

На «Дія.Освіта» вийшов серіал про цифрові державні сервіси для підлітків

18:55,
15 Листопада 2024
1414

На «Дія.Освіта» вийшов серіал про цифрові державні сервіси для підлітків

18:55,
15 Листопада 2024
1414
На «Дія.Освіта» вийшов серіал про цифрові державні сервіси для підлітків
На «Дія.Освіта» вийшов серіал про цифрові державні сервіси для підлітків
Підлітки дізнаються, як зареєструватися в «Дії» за декілька кліків.

Команда порталу «Дія.Освіта» у співпраці із ПРООН випустила новий освітній серіал, який допоможе підліткам навчитися користуватися доступним для їхнього віку функціоналом застосунка «Дія». Про це повідомила пресслужба порталу.

У серіалі розповідають, які державні цифрові сервіси доступні українським тинейджерам та як ними скористатися. Він містить чотири короткі серії про:

  • можливості та переваги «Дії» — від зберігання документів в одному застосунку до їх шерингу;
  • покроковий план, як отримати першу ID-картку та код платника податків: де, з якими документами та в які строки;
  • інструкцію, як зареєструватися в «Дії» за декілька кліків;
  • огляд е-сервісів «Дії» для підлітків. Наприклад, цифрові документи, участь в опитуваннях, користування «Дія.Підписом», реєстрація на навчання в автошколі.

«Із отриманням ID-картки в 14 років громадяни України стають на крок самостійнішими у взаємодії з державою. Ми в Мінцифрі працюємо над тим, щоб державні послуги були людяними й зручними. Щодня електронними сервісами Дії користуються понад 21 млн українців. Тож щоб допомогти підліткам розібратися з можливостями цифрової держави, спільно з ПРООН ми створили освітній серіал, доступний до перегляду на платформі Дія.Освіта», — прокоментувала заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє зазначив, що стійке та стале відновлення України неможливе без залучення молоді.

«Ми прагнемо допомогти створювати нові цифрові інструменти такими, щоб вони були доступними для усіх верств та груп населення, у тому числі української молоді. — сказав він. — Цей онлайн-курс допоможе юнакам дізнатися про переваги користування електронними послугами, а також доступні для них цифрові продукти у Дії, аби вони могли активно брати участь у демократичних процесах та визначати розвиток їхньої держави».

Переглянути освітній серіал на платформі Дія.Освіта можна за посиланням.

Нагадаємо, у жовтні на «Дія.Освіта» презентували новий освітній серіал «Молодіжна робота: від теорії до практики», який містить знання та лайфхаки, які допоможуть залучати молодих людей до проєктів і заходів, розвивати їхній потенціал і можливості.

Фото: Дія.Освіта

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду