У подкасті «Коли все має значення» записали розмови з Френсісом Фукуямою і Джейсоном Стенлі
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
У подкасті «Коли все має значення» записали розмови з Френсісом Фукуямою і Джейсоном Стенлі
Для подкасту «Коли все має значення» записали розмови із аналітиком Френсісом Фукуямою та професором філософії з Єльського університету Джейсон Стенлі, в яких обговорювали майбутні американські вибори та виклики української демократії в умовах триваючої війни. Про це повідомила засновниця проєкту, керівниця «Лабораторії журналістики суспільного інтересу» Наталія Гуменюк.
За її словами, Френсіс Фукуяма сам записав і звів англійську доріжку подкасту, після спілкування у його студії.
Розмова із аналітиком Френсісом Фукуямою
«Фукуяма починав карʼєру як аналітик, що оцінював воєнний потенціал СРСР. А ще (з того, що не в описі), будучи у Центрі дослідження демократії, я спитала, а що з демократією без виборів за умов воєнного стану. Він пояснив: є і інша рамка — дотримання закону навіть під час війни», — написала Наталія Гуменюк.
Вона розповіла, що вела розмову із Джейсоном Стенлі про пацифізм глобальних лівих та відносно шляхів порозуміння українців із афроамериканцями.
Розмова з професором Джейсоном Стенлі
«Джейсон зачаровує своєю категоричністю, зокрема щодо того, чому якщо ми хочемо хоч трошки солідарності, то не можемо сказати, що ми не знаєм хто такий Дю Бойс, в апологети якого навернув і мене. — написала авторка подкасту — Я ж тішусь, що книжки Джейсона на українських заправках».
Вона додала, що Джейсон Стенлі, який віднедавна викладає у «Київській школі економіки», вирішив передати 20 тис. доларів фонду «Повернись живим».
Прослухати два останні епізоди подкасту «Коли все має значення» можна на платформах Apple, Spotify, Google, SoundCloud, NV Подкасти, MEGOGO та YouTube.
- Читайте також: Як американські медіа реагують на дебати між Дональдом Трампом і Джо Байденом та що від того Україні
Фото: ілюстративне / Наталія Гуменюк у фейсбуці