В Україні запрацювала платформа для навчання та розвитку BecomingX Ukraine

В Україні запрацювала платформа для навчання та розвитку BecomingX Ukraine

17:25,
16 Травня 2024
1042

В Україні запрацювала платформа для навчання та розвитку BecomingX Ukraine

17:25,
16 Травня 2024
1042
В Україні запрацювала платформа для навчання та розвитку BecomingX Ukraine
В Україні запрацювала платформа для навчання та розвитку BecomingX Ukraine
Мотиваційні відео для українців записали українські та світові зірки.

В Україні презентували навчальну платформу BecomingX Ukraine від британської освітньої компанії BecomingX. Вона надає українцям безплатний доступ до інтерактивних курсів про цифрові технології та можливості працевлаштування, а також до бібліотеки уроків для школярів та вчителів. Користувачі платформи зможуть опанувати нові навички, почувши про досвід українських та світових лідерів думок і знаменитостей, серед яких Джулія Робертс, Ченнінг Тейтум, Кортні Кокс, Андрій Шевченко, Маша Єфросиніна, Еліна Світоліна та інші. Про це MediaSapiens повідомили ініціатори проєкту.

Співзасновниками платформи BecomingX є британський мандрівник та амбасадор краудфаундингової платформи United24 Беар Гріллз та соціальний підприємець Пол Герні. Головною метою запуску платформи в Україні є допомогти українцям розвивати навички, необхідні для працевлаштування, підприємництва, опанування нових професій за допомогою навчального контенту — тематичних відео, досліджень та вікторин. Платформа «BecomingX Ukraine» працює за підтримки порталу «Дія.Освіта».

«Платформа BecomingX була створена у 2020 році, і зараз на ній зареєстровані тисячі користувачів з 19 країн. Наша мета — допомогти людям реалізувати свій потенціал. Розробивши нову платформу у співпраці з нашим благодійним фондом BecomingX Foundation, ми прагнули підтримати українців і дати їм можливість розвивати свої навички та впевненість у собі, — розповів керівник BecomingX Пол Герні. — За підтримки світових компаній Accenture та Amazon ми розмістили на платформі інтерактивні курси, зокрема про цифровий бізнес і технології, та надали доступ до міжнародної програми Amazon — AWS Educate й інших освітніх ресурсів. Ми понад усе прагнемо, щоб цей навчальний контент допоміг людям в Україні розвивати карʼєру або розпочати свій шлях з нуля».

У своїх навчальних відео спікери платформи BecomingX Ukraine, українські та світові знаменитості розповідають, які комунікації в благодійності ефективні сьогодні, що допоможе ветеранам пройти реабілітацію та реінтегруватися в цивільне життя, як поєднувати креатив і технології, про свій досвід взаємодії зі штучним інтелектом тощо.

«Я у своєму житті бачив безліч талановитих людей, проте мало хто з них досяг бажаної мети. Адже насправді за талантом стоїть дуже багато роботи і навчання. А щоб отримати те, чого ти прагнеш, треба віддатися справі повністю. Як би не було складно, є два шляхи: опустити руки і здатися чи стиснути зуби і йти вперед. Українці вміють рухатися другим шляхом. І навчання дуже важливе для цього, бо воно відкриває нові можливості. Ми всі маємо розвиватися і використовувати нові навички та знайомства, щоб говорити про Україну і залучати підтримку. Ми повинні зробити все, щоб нас почув світ», сказав президент Української асоціації футболу та володар «Золотого м’яча» Андрій Шевченко.

«Завдяки таким свідомим проєктам, як BecomingX Ukraine, ми впевнено можемо сказати, що є контент, який передає людям корисну інформацію та сприяє їхньому розвитку. Сьогодні це дуже потрібно, адже якщо ми кожного дня не будемо наповнювати себе знаннями, завжди знайдеться неправдива та шкідлива інформація і заповнить собою цей дефіцит. Навчатися дуже важливо, щоб посилювати свою свідомість та бути прикладом для інших. Тому я закликаю всіх засвоювати якомога більше корисного контенту та аналізувати його, пропускаючи через себе», зазначив ветеран і тренер реабілітаційного центру «Незламні» Володимир «Будда» Рудковський.

«Зараз, коли офлайн-доступ до навчання в Україні складніший, ніж будь-коли, дуже важливо мати можливість альтернативного гнучкого шляху до знань із правильно підібраною базою інформації. Тому я великий прихильник нових методів навчання на таких платформах як BecomingX Ukraine, які дають можливість людям поєднувати його з роботою або іншими важливими справами у їхньому житті», додав засновник та креативний директор агенції Frolov Іван Фролов.

«Мені хочеться, щоб якнайбільше користувачів платформи послухали історії спікерів та знайшли для себе те, що потрібно їм саме зараз, — інформацію, яка підтримає і буде рухати вперед»,сказала голова благодійного фонду «Клуб Добродіїв» Марія Тодорчук.

Крім фільмотеки з відео від українських та світових знаменитостей платформа надає українцям безплатний доступ до школи найстарішої у світі енциклопедії Britannica, онлайн-платформи викладання та навчання Century, проєктів ITSkills4U та Da Vinci, а також 3D-турів найвідомішими у світі музеями, парками та навіть поверхнею Марсу. Також платформа надає школам 24 записані заняття для учнів молодших та середніх класів з планами уроків українською та польською мовами, а також сертифікати про завершення курсів для всіх користувачів BecomingX Ukraine. Для доступу до всіх освітніх продуктів необхідно лише зареєструватися на сайті www.becomingx.ua.

Фото: BecomingX Ukraine

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду