YouTube посилив боротьбу зі сторонніми застосунками, які дають змогу дивитися відео без реклами
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
YouTube посилив боротьбу зі сторонніми застосунками, які дають змогу дивитися відео без реклами
YouTube посилює боротьбу зі сторонніми застосунками, які дають змогу дивитися відео без реклами. Про це повідомляє 9to5Google.
Відтепер користувачі, які застосовують відповідні сторонні додатки, отримуватимуть сповіщення про помилку. Приміром, вони бачитимуть повідомлення «Наступний контент недоступний у цьому додатку» або зіткнуться з проблемою буферизації.
«Ми хочемо підкреслити, що наші умови не дозволяють стороннім застосункам вимикати рекламу, оскільки це позбавляє творця винагороди за перегляд, а реклама на ютубі допомагає підтримувати творців і дає мільярдам людей по всьому світу змогу користуватися стримінговим сервісом», — пояснили в YouTube.
Користувачам, які віддають перевагу повністю вільному від реклами контенту, пропонують обрати YouTube Premium.
«Коли ми знайдемо додаток, який порушує ці умови, ми вживемо відповідних заходів для захисту нашої платформи, творців і глядачів», — ідеться в повідомленні.
Нагадаємо, що YouTube ще торік почав боротися з фільтрами блокування реклами, які дають змогу уникати її перегляду на платформі. Спочатку компанія показувала користувачам спливні вікна, які повідомляли їм, що оминання реклами суперечить «Умовам використання вебсайту», а потім поставила таймер на ці сповіщення, щоб переконатися, що люди їх прочитали.
У червні 2023 року платформа застосувала більш агресивний підхід, попереджаючи глядачів, що вони не зможуть відтворити більше трьох відео, якщо не вимкнуть фільтр із блокування реклами.
Втім, від блокувальників реклами відмовилися не всі. Їх користувачі зіткнулися з іншою проблемою: у них відео на ютубі стало завантажуватися повільніше.
Читайте також:
- Ютуб і телеграм-канали — основні джерела інформації українців про щоденні новини
- Центр протидії дезінформації спільно з СБУ заблокує в Україні ворожі ютуб-канали
- Рекомендації щодо зменшення дезінформації на YouTube
Фото: Gatty Images