Браузер Google Chrome оптимізував функцію безпечного перегляду вебсайтів
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Браузер Google Chrome оптимізував функцію безпечного перегляду вебсайтів
Корпорація Google оголосила про оптимізацію функції безпечного перегляду вебсайтів у браузері Chrome. Швидкість перевірки шкідливих вебсайтів мінімізували від півгодини-години до 10 хвилин. Про це повідомлено у блозі компанії.
«Понад 15 років Google Safe Browsing захищає користувачів від фішингу, зловмисного програмного забезпечення, небажаного програмного забезпечення тощо, ідентифікуючи та попереджаючи користувачів про потенційно шкідливі сайти на понад 5 мільярдах пристроїв у всьому світі, — йдеться у повідомленні. — Оскільки зловмисники стають все більш досвідченими, ми побачили потребу в засобах захисту, які можуть адаптуватися так само швидко, як і загрози, від яких вони захищають. Ось чому ми раді оголосити про нову версію безпечного перегляду, яка забезпечить захист URL-адрес у режимі реального часу та збереження конфіденційності для людей, які використовують стандартний режим захисту безпечного перегляду в Chrome».
Корпорація очікує, що новий метод перевірки сайтів дасть браузеру Chrome змогу блокувати на 25% більше спроб фішингу, ніж попередній.
Уточнимо, оновлена функція безпечного перегляду вебсайтів у браузері Chrome в режимі реального часу стала стандартною опцією «за замовчуванням» для стаціонарних комп’ютерів та пристроїв з операційною системою iOS, а до кінця березня стане доступною і для пристроїв Android.
Як раніше інформував MediaSapiens, до травня Google планує оновити свою систему рейтингування, що дасть змогу більш точно перевіряти, чи є вебсторінки якісними, чи навпаки, мають поганий користувацький досвід, створені виключно для пошукових систем, а не для людей. Також Google планує видаляти низькоякісний автоматизований контент, який створюється штучним інтелектом та зазвичай є некорисним для користувачів. Компанія очікує, що оновлення допоможе зменшити кількість спаму та неоригінальних результатів на 40%.
Фото: ілюстративне / Unsplash