Google запустив новий домен верхнього рівня

Google запустив новий домен верхнього рівня

11:47,
2 Листопада 2023
3875

Google запустив новий домен верхнього рівня

11:47,
2 Листопада 2023
3875
Google запустив новий домен верхнього рівня
Google запустив новий домен верхнього рівня
До 5 грудня домен .ing є в ранньому доступі.

Google Registry, команда Google, яка відповідає за розроблення та управління доменами верхнього рівня, оголосила про запуск нового домену .ing. Про це повідомлено в корпоративному блозі.

Цей домен призначений для компаній та брендів, які хочуть використовувати URL-адреси, що містять герундії — форми дієслова, які закінчуються на -ing.

За словами представниці Google Registry Крістіни Є, домен .ing дає можливість створювати креативні URL-адреси, які позначають дію або процес. Наприклад, edit.ing для онлайн-редактора, sign.ing для електронного підпису, design.ing для графічного дизайну тощо.

До 5 грудня триватиме період раннього доступу, під час якого можна зареєструвати будь-яке ім’я в домені .ing, але за умови додаткової одноразової плати. Опісля домени .ing стануть загальнодоступними за базовою річною ціною.

Вартість доменних імен .ing може значно варіювати залежно від реєстратора та популярності імен.

Користувачі провели експеримент і перевірили ціни на деякі поширені слова в одному з найбільших реєстраторів GoDaddy. Виявилося, що think.ing і buy.ing коштують 38 999 доларів і 129 999 доларів за рік відповідно, повідомила Speka.

На фото — логотип Google на будівлі

Фото: Unsplash

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду