Адміністрація Байдена оскаржила судову заборону на контакти із соцмережами

Адміністрація Байдена оскаржила судову заборону на контакти із соцмережами

16:35,
6 Липня 2023
1522

Адміністрація Байдена оскаржила судову заборону на контакти із соцмережами

16:35,
6 Липня 2023
1522
Адміністрація Байдена оскаржила судову заборону на контакти із соцмережами
Адміністрація Байдена оскаржила судову заборону на контакти із соцмережами
Розглядається справа щодо контактів чиновників адміністрації американського президента з власниками соцмереж з 2017 року для модерації важливого контенту.

Адміністрація президента США Джо Байдена оскаржила рішення федерального судді, за яким певним органам і посадовцям забороняється зустрічатися чи спілкуватися з представниками компаній, що володіють соцмережами, й у такий спосіб впливати на модерацію контенту в них, повідомило Reuters.

«Апеляція була подана в середу, сигналізує про план уряду попросити Апеляційний суд п’ятого округу Нового Орлеана переглянути рішення в справі, де оскаржуються намагання адміністрації Байдена переконати компанії-соцмережі цензурувати дописи, які, на думку влади, є дезінформацією»,  зазначено в публікації.

Нагадаємо, судова заборона винесена у межах розгляду справи за позовом прокурорів-республіканців з Луїзіани та Міссурі до президента США Джо Байдена, відповідального за політику щодо COVID Ентоні Фаучі, Центру контролю та профілактики захворювань, Міністерства внутрішньої безпеки та Національного інституту алергії та інфекційних захворювань.

«Починаючи з 2017 року — за чотири роки до того, як Байден став президентом, — чиновники в уряді почали закладати основу для системної й планомірної кампанії з контролю за висловлюваннями в соціальних медіа», — стверджували прокурори-позивачі.

У своєму рішенні суддя потрактував дії Білого дому як обмеження свободи слова для опозиції та перелічив конкретні питання, щодо яких такі обмеження нібито були:

  • протидія вакцинам проти COVID-19;
  • протидія маскуванню COVID-19 та блокуванням;
  • протидія теорії про витік COVID-19 із лабораторії;
  • протидія запереченню законності виборів 2020 року;
  • опозиція політиці президента Байдена;
  • заяви про те, що історія з ноутбуком Хантера Байдена була правдою;
  • протидія політиці чиновників, які перебувають при владі.

За його рішенням, таким особам, як міністр національної безпеки Алехандро Майоркас, керівниця Агентства з кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA) Джен Істерлі, керівниця оперативної групи ФБР із боротьби з іноземним впливом Лора Демлоу, а також співробітникам цих та деяких інших відомств забороняється контактувати, працювати з компаніями соціальних мереж або запитувати їх про пости, захищені Першою поправкою.

Нагадаємо, Білий дім затвердив розподіл 42 мільярдів доларів між штатами, щоб зробити високошвидкісний широкосмуговий доступ до інтернету загальнодоступним у країні до 2030 року.

Фото: Pexels

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду