МОЗ планує інтегрувати свою систему eHealth в портал «Дія»

МОЗ планує інтегрувати свою систему eHealth в портал «Дія»

15:16,
25 Червня 2020
1601

МОЗ планує інтегрувати свою систему eHealth в портал «Дія»

15:16,
25 Червня 2020
1601
МОЗ планує інтегрувати свою систему eHealth в портал «Дія»
МОЗ планує інтегрувати свою систему eHealth в портал «Дія»
Автори:
При цьому не всі лікарні переходять на електронну систему охорони здоров’я через відсутність техніки

Міністерство охорони здоров’я хоче інтегрувати свою електронну систему охорони здоров’я eHealth в портал і мобільний додаток «Дія». Про це повідомив заступник очільника відомства з питань питань цифрового розвитку, трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер під час брифінгу.

«Багато чого є в планах, зокрема разом з нашими партнерами з Міністерства цифрової трансформації хочемо зробити інтеграцію системи eHealth в портал та додаток «Дія». Ми хочемо підписувати е-декларації онлайн без необхідності візиту до лікаря, щоб лікаря можна було обирати самостійно (на основі рекомендацій чи відгуків). Цей серйозний крок потребує крім технічних питань, вирішення адміністративних моментів. Ми над цим працюємо», – сказав Кучер

На думку чиновника, завдяки технологіям система охорони здоров’я зможе напрацювати більш ефективні рішення, зокрема в забезпеченні прозорого фінансування та зменшення бюрократичного навантаження на лікарів. Разом з тим Кучер розуміє, що не всі лікарні переходять на електронну систему охорони здоров’я насамперед через відсутність техніки.

«Але сама система eHealth дає змогу використовувати навіть обмежений функціонал на смартфоні, – говорить чиновник. – Коли ми розвиваємо eHealth, ми створюємо новий ринок ІТ-продуктів в Україні».

Нагадаємо, що торік MediaSapiens писали матеріал про систему eHealth та як її захищають від кібератак.

Фото: coursera.org

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду