ГО «Детектор медіа» провела тренінг для військовослужбовців Краматорська та Сєвєродонецька

Міністерство оборони України

Ініціаторами курсу виступили Управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України спільно з громадською організацією «Детектор медіа». Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, на першому занятті військовослужбовці дізналися більше про структуру власності вітчизняних ЗМІ, принципи їх роботи тощо.

«Військові та журналісти мають розуміти правила поведінки та один одного. Для того щоб взаємодіяти з журналістами ви маєте розуміти принципи їх роботи. Вони мають свої обмеження і керуються інтересами своїх видань. У вас є свої інструкції і настанови, і в цих умовах важливо знайти розумний компроміс», - пояснила під час занять виконавча директорка ГО «Детектор медіа» Діана Дуцик. Вона також зазначила, що у Збройних силах можуть існувати певні обмеження з міркувань безпеки, але не може бути мови про цензуру. «Журналісти мають розуміти, що такі обмеження продиктовані міркуваннями безпеки людей, які перебувають на передовій», - додала вона.

Начальник управління зв’язків з громадськістю підполковник Богдан Сеник вважає, що подібні курси стануть першим кроком до вдосконалення роботи прес-офіцерів та налагоджена взаємодії між військовими та журналістами. «Наше спільне завдання – опанувати кращі міжнародні практики взаємодії між Збройними Силами і суспільством, які існують, зокрема, в провідних країнах світу», - сказав він.

Представники ЗСУ та «Детектор-Медіа» домовилися регулярно проводити подібні курси та семінари з комунікації з громадськістю і ЗМІ.

comments powered by Disqus

Анонси ГО «Детектор медіа»

Вакансії ГО «Детектор медіа»