Голова Росдруку пожертвував ОТР 100 тис. рублів

00:00,
23 Липня 2013
454

Голова Росдруку пожертвував ОТР 100 тис. рублів

00:00,
23 Липня 2013
454
Голова Росдруку пожертвував ОТР 100 тис. рублів
Голова Федерального агентства з друку і масових комунікацій Михайло Сеславінський пожертвував 100 тис. рублів на розвиток суспільного телебачення Росії ОТР. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на прес-службу Росдруку.

Як пояснили в агентстві, з квітня 2013 глядачі пожертвували на розвиток ОТР всього 50600 рублів, тому Михайло Сеславінський вирішив особисто подати приклад громадянам Росії і «зробити внесок у розвиток громадського телебачення».

«А також це було зроблено почасти в якості компенсації відчуття власної провини у недостатньо ефективному лобіюванні виділення коштів для ОТР з федерального бюджету», – процитувала прес-служба Росдруку слова Сеславінського.

Громадське телебачення Росії було створено указом президента Дмитра Медведєва в квітні 2012 року і вийшло в ефір у травні 2013 року. Основне фінансування ОТР поки надходить з державного бюджету. Спочатку передбачалося, що держава допоможе телеканалу із запуском і буде фінансувати його тільки на початковому етапі. На запуск ОТР було виділено 1,5 млрд рублів. Надалі ж канал повинен був існувати на відсотки від цільового капіталу, зібраного з пожертвувань. Для виділення річного бюджету в розмірі 1 млрд рублів, цільовий капітал повинен становити 20 млрд.

Джерело: Лента.ру

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
РИА Новости (на фото: М. Сеславінський)
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду