Camel вітають зі сторіччям листівками з надписом «Дякуємо за 100 років смертей і хвороб»

00:00,
19 Червня 2013
1373

Camel вітають зі сторіччям листівками з надписом «Дякуємо за 100 років смертей і хвороб»

00:00,
19 Червня 2013
1373
Camel вітають зі сторіччям листівками з надписом «Дякуємо за 100 років смертей і хвороб»
Таку кампанію запустила громадська організація Tobacco free kids у відповідь на масштабні святкування річниці сигарет Camel.

Громадські активісти створили сайт Camel Kills («Camel вбиває»), головний меседж якого звучить так: «100-те день народження Camel. Століття смертей і хвороб. Немає чого святкувати». Далі наводиться статистика:

-         Куріння це причина №1 смертей, які можна було попередити, у США.

-         Щорічно куріння завдає збитків системі охорони здоров’я на $96 млрд.

-         Від наслідків куріння щороку передчасно помирає 443 тис. американців.

-         90% дорослих курців починають курити до 18 років і щодня 3,5 тис. американських дітей вперше закурюють сигарети.

-         Camel має тривалу історію пропаганди куріння серед дітей – зокрема, завдяки мультяшному персонажу Джо Кемелу, який є символом бренду.

-         Camel – це один з трьох найбільш популярних марок сигарет серед молоді.

Крім того, на сайті можна переглянути презентацію, на якій показано як змінювалася реклама сигарет Camel протягом століття і які прийомі  в ній використовувалися, аби вплинути на споживачів. А це, приміром, лікарі і відомі спортсмени, які радили курити саме ці сигарети.

Окремо організація Tobacco free kids акцентує увагу на тому, що Camel протягом десятиліть виготовляв рекламу, яка особливо привертає увагу дітей, а отже пропагувала куріння саме серед дитячої аудиторії. Цю заяву підтверджує документом, що містить низку фактів, взятих з наукових досліджень та офіційних документів виробників сигарет Camel.

На сайті Camel Kills користувачам пропонують завантажити спеціально розроблені до «ювілею» листівки і надіслати їх виробникам Camel у соціальних мережах або поштою.

«100-те день народження Camel. Століття смертей і хвороб. Немає чого святкувати». Зображення - Tobacco free kids  

«День народження вбивці. Куріння вбиває більше американців, ніж алкоголь, СНІД, наркотики, автомобільні аварії і напади на людей разом узяті».

«День народження вбивці. Куріння вбиває більше американців, ніж алкоголь, СНІД, наркотики, автомобільні аварії і напади на людей разом узяті». Зображення - Tobacco free kids  

Нагадаємо, у квітні оголосили про святкування 100-річчя сигарет Camel. Тоді ж в американській пресі запустили масштабну рекламну кампанію цієї марки. 

Джерело: Tobacco free kids

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
lh4.ggpht.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду