«Честь професії 2014»: приз за краще розслідування отримав журналіст телеканалу ZIK, за кращий резонансний матеріал – журналіст ТВі.

24-го квітня відбулась урочиста церемонія нагородження переможців V конкурсу професійної журналістики «Честь професії»-2014. Організатори конкурсу - Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ) за підтримки проекту «У-медіа».

У номінації «Краще журналістське розслідування» перемогли Денис Бігус та Аліна Стріжак (Канал ZIK, програма «Наші гроші») за сюжет «Межигір’я-2. Версаль Іванющенка».  Саме за результатами цього журналістського розслідування минулого тижня Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження.

 «Саме зараз утворилося таке собі вікно, що дає можливість впливати на ситуацію в країні – домагатися звільнення чиновників, зупиняти корупційні схеми, - сказав Денис Бігус під час отримання нагороди. - Я - невеликий оптиміст, думаю, що це вікно буде відчиненим максимум кілька місяців. Тому саме зараз треба бути значно вимогливішим до себе і до своєї роботи, адже такої можливості - вплинути і змінити - може більше і не з’явитися».

У номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» перемогла  Катерина Завада (Молодіжна інформаційна спільнота «Сіль») за матеріал «Як вставав Донецьк: три дні протистояння».

Катерина Завада

Приз за «Краще подання складної теми» здобула Валентина Самар (власкор газети «Дзеркало тижня» у Сімферополі) за серію статей з кримської проблематики.

У номінації «Краще подання резонансного матеріалу» переміг журналіст Ярослав Тракало (Канал «ТВі», програма «Знак оклику») за сюжет  «Хто холоднокровно розстрілював».

Приз «Надія журналістики» отримав Костянтин Мельников (телекомпанія «Львів-ТБ») за сюжет «Особливості паркування по-львівськи».

У спеціальній номінації «Краще подання теми «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» перемогла Оксана Миколюк (газета «День») за статтю «Проблема №1 для українців»

Спецприз «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу» отримала  Тетяна Попова (Канал БТБ, програма «Приватний інвестор») за сюжет "Кондитерський бізнес"


 

Цього року на розгляд членів журі подано 546 журналістських матеріалів, опублікованих у ЗМІ усіх типів. Найбільша кількість робіт була надіслана  у номінації «Кращий матеріал з громадянською позицією» - 111 робіт.

Результати «Честь професії-2013»,  «Честь професії 2012»,  «Честь професії-2011» та «Честь професії-2010»

comments powered by Disqus