Михайлина Скорик: «Еспресо TV» зробили телевізійну революцію під час Євромайдану

00:00,
25 Квітня 2014
2315

Михайлина Скорик: «Еспресо TV» зробили телевізійну революцію під час Євромайдану

00:00,
25 Квітня 2014
2315
Михайлина Скорик: «Еспресо TV» зробили телевізійну революцію під час Євромайдану
Михайлина Скорик, головний редактор podrobnosti.ua, вважає, що телевізійний стрімінг, який робили на Еспресо.TV, є початком революційних змін на українському телебаченні.

Про це вона сказала під час конференції «Честь професії 2014», що відбувалась вчора. На секції  «Мікс сучасних платформ і форматів» учасники обговорювали, як змінюються нові медіа в Україні, і коли до нас прийде європейська тенденція – мультимедійного сторітелінгу, створення   великих он-лайн проектів для певних історій.

Катерина Венжик, головний редактор  Delo.ua та  Михайлина Скорик вважають, що поки що на українських новинних сайтах головне це швидкість та кількість, а ресурсів для створення великих проектів сторітелінгу немає (ідеальним зразком цього методу є SnowFall від New York Times). 

Однак Євромайдан багато чого змінив в  он-лайн, тому що саме після нього медіаменеджери змінили своє ставлення до нових медіа, вважає Михайлина Скорик. З цим погодилась і Тетяна Лебедєва, президент НАМ:  «Менеджери не розуміли мультиплатформовість до Євромайдану. Вони не розуміли, що не просто з’явились нові можливості,  а старих можливостей вже немає».

Михайлина Скорик наголосила, що значну роль зіграв стрімінг: «Он-лайн стрімінг першим зробив хлопчина з КПІ, Громадське.ТВ – це теж он-лайн формат. А телевізійну революцію зробило Еспресо.ТВ – тому що це перший телевізійний стрімінг на українських каналах». Пані Скорик вважає, що тепер  всі великі телеканали почнуть рухатися у напрямі мультиплатформовості, будуть  змінювати виробництво контенту. Це в свою чергу стане поштовхом для розвитку сторітелінгу на українських сайтах, оскільки такі затратні проекти можуть собі дозволити лише телевізійні медіахолдинги, і згодом вони почнуть інвестувати у них.

Конференція проводиться вже п’ятий рік, по завершенню конкурсу професійної журналістики «Честь професії».  Організовують конкурс  Українська Асоціація Видавців Періодичної Преси (УАВПП) та Незалежна Асоціація Телерадіомовників (НАМ)  за підтримки проекту «У-медіа».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду