Блогер видав себе за багатія в Instagram заради експерименту

Instagram

Як пише Birdinflight, 19-річний відеоблогер з Лондона Байрон Дентон впродовж тижня створював фейкові знімки у дизайнерських речах і публікував їх у своєму Instagram-акаунті. За цей час він помітив, що світлини у брендових речах отримували у десять разів більше вподобань, аніж його попередні фотографії. Друзі та прихильники думали, що він виграв у лотерею чи отримав великий спадок.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram

oops?

Допис, поширений byron (@tbhbyron) 29 Січ 2019 р. о 1:08 PST

«Якщо повернутися до фото, яке я запостив на початку грудня в схожому вбранні, трохи базовому, але все ще милому, воно набрало 2 234 лайка, 44 коммент і 113 відвідувань профілю. Але варто лише з'явитися дизайнерському логотипу, кількість лайків злітає до 12 тисяч», — каже він.

Блогер вдавав, що він літає на приватному літаку, купує речі Louis Vuitton, взуття від Balenciaga та відвідує модні вечірки. Створення фальшивих знімків займало близько 45 хвилин. Для цього він використовував фотошоп, сервіси FaceTune та PicsArt. За тиждень експерименту лише п’ять людей запитали в нього, чи знімки реальні.

«Експеримент змусив мене поставити під сумнів поведінку людей в соціальних мережах. Невже більшість найвідоміших блогерів в наші дні набирають популярність чесним шляхом, або вони все-таки займаються фальсифікацією?» — каже Байрон Дентон.

Раніше «Детектор медіа» писав, як фотографа зі 100 тис. підписників у Instagram викрили на крадіжках фото.

comments powered by Disqus