«Тютюновий атлас» акцентує на важливості впливу ЗМІ

00:00,
9 Липня 2012
411

«Тютюновий атлас» акцентує на важливості впливу ЗМІ

00:00,
9 Липня 2012
411
«Тютюновий атлас» акцентує на важливості впливу ЗМІ
Всесвітній фонд здоров’я легень та Американське онкологічне товариство оприлюднили черговий випуск «Атласу тютюну».

Це звіт світового масштабу щодо продажів та споживання тютюнових продуктів, а також наслідків, до яких вони призводять. В ньому акцентують на значному інформаційному впливові медіа.

«Атлас тютюну» (Tobacco Atlas) випускається вже вчетверте. Глобальні масштаби охоплення та досвідченість дослідників, що замаються його створенням, роблять цей звіт джерелом найактуальнішої авторитетної інформації з тютюнової тематики.

Цьогорічний випуск традиційно презентує статистичні дані про поширеність тютюнової епідемії, кількість людей, що від неї загинули, антитютюнові законодавчі норми, рекламу сигарет та антитютюнові кампанії в медіа.

Цілий розділ «Атласу тютюну» приділено важливості сприяння ЗМІ боротьбі з курінням. У ньому дослідники у формі інфографіки презентують аналіз фактів появи тютюнової реклами, кількість інформації з цієї тематики, а також загальні тенденції щодо куріння в різних країнах.

Пропонуємо вашій увазі декотрі з графіків.

Повний текст Tobacco Atlas англійською мовою.

Джерело: Tobacco Atlas

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду