7 Youtube-каналів з цікавими антитютюновими роликами

00:00,
12 Лютого 2013
606

7 Youtube-каналів з цікавими антитютюновими роликами

00:00,
12 Лютого 2013
606
7 Youtube-каналів з цікавими антитютюновими роликами
Пропонуємо підбірку сторінок антитютюнових організацій та медичних установ, на яких можна знайти якісні антитютюнові ролики.

1. Всесвітній фонд здоров’я легень – тут викладено 47 відеороликів, розроблених фундацією для телебачення США, Австралії, Індонезії, Китаю, України, Росії та інших країн. Більшість із них належать до так званої категорії «hard-hitting», тобто шокуючої реклами. Видовище, відверто скажемо, не надто приємне – хворі люди, страшні рани. Але, як засвідчують наукові дослідження, саме така реклама є найбільш дієвою.

2. Центр контролю на попередження захворювань –  підбірка 32 роликів, відзнятих в рамках однієї з найуспішніших медійних антитютюнових кампанії останніх років «Поради від колишніх курців». На них люди, які раніше курили і через це зіштовхнулися зі страшними хворобами, розповідають свої історії.

3. Вільне від тютюнового диму Делі – канал цікавий тим, що містить чимало роликів, відзнятих у стилі індійських фільмів. Дуже нетипове відео як для антитютюнової реклами. Англійських субтитрів чи озвучки майже нема, тож текст акторів без знання мови не зрозуміти, але сюжет і картинка варті уваги. 

4-5. Дитячі короткометражки на антитютюнові теми – канал конкурсу дитячих короткометражних фільмів Cut Films, який щороку проходить у Великобританії. Містить більше трьох сотень роликів. Подібний канал, але зі значно меншим архівом, належить організації «За майбутнє дітей без тютюнового диму» – там викладають аматорське, яке знімалося в рамках різних проектів та конкурсів.

6-7. Антитютюнова реклама – «солянка» з 73 антитютюнових роликів, відзнятих в різних країнах різними організаціями. Можна знайти і шокуюче відео, і гумористичне, і роз’яснювальне.  Реклама проти куріння – подібна до попередньої підбірка, яка частково дублює першу, проте містить й чимало оригінальних роликів. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
dribbble.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду