Які рекламні повідомлення про наслідки куріння найкраще впливають на молодь

00:00,
12 Вересня 2013
954

Які рекламні повідомлення про наслідки куріння найкраще впливають на молодь

00:00,
12 Вересня 2013
954
Які рекламні повідомлення про наслідки куріння найкраще впливають на молодь
На змалювання можливих хвороб і негативних для здоров’я наслідків куріння в антитютюновій рекламі молодь майже не реагує.

Значно ефективніше акцентувати її увагу на позитивних аспектах відмови від сигарет, які, до того ж, є актуальними для молодих людей – економія грошей, кращий стан шкіри. Про це йдеться у дослідженні британської благодійної фундації The Wellcome Trust.

Його автори переконують, що молодь схильна ігнорувати негативну інформацію і не надто переймається тим, що з нею може статися у довгостроковій перспективі. Саме тому важливо закладати в рекламу позитивні повідомлення, сприйняття яких у будь-якому віці лишається стабільно високим.

Дослідники опитали добровольців у віці від 9 до26 років щодо того, якими вони бачать для себе шанси потрапити в автомобільну аварію або отримати хворобу легень. Потім їх відповіді співставили з реальною статистикою. Це допомогло виявити, наскільки об’єктивно молодь оцінює ті чи інші ризики.

Виявилося, що чим молодша людина, ним більш вона недооцінює можливі небезпеки для свого життя і здоров’я.

«Це дослідження може допомогти пояснити, чому соціальна реклама для молоді, яка застерігає від зловживання швидкісною їздою на авто, вживання алкоголю і наркотиків, іншої небезпечної поведінки, має не надто високу ефективність», – коментує результати дослідження доктор медичних наук Крістіна Мутсайн  (Christina Moutsiana).

Її колега і один із авторів дослідження, доктор Тали Шерот (Tali Sharot), вважає, що цю особливість сприйняття слід обов’язково враховувати під час розробки рекламних кампаній:

«Коли ми молоді, нам здається, що ми невразливі і більшість батьківських застережень лишаються поза увагою молодих людей. Тому краще перестати цькувати їх страшилками, натомість – показати вигоди, які вони отримають відмовившись від поганого».

Джерело: dailymail.co.uk

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
richardsonsda.wordpress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду