«1+1» проводить для співробітників семінари з відмови від куріння
«1+1» проводить для співробітників семінари з відмови від куріння
Про ідею проведення семінару і те, як його сприйняв колектив, ми поговорили зі Світланою Павелецькою, піар-директором групи «1+1 медіа».
Кому належить ідея семінару по відмові від куріння і що спонукало до такого кроку?
Ця ініціатива реалізована в рамках стратегії групи з соціальної відповідальності . Один із напрямків, за яким ми працюємо – здоровий спосіб життя, тож ідея цілком логічна. Крім боротьби з курінням ми надаємо співробітникам можливість консультацій з дієтологами, ведемо рубрики по здоровому харчуванню в корпоративному дайджесті, проводимо гарячі лінії з фітнес-тренерами.
Як багато людей у вашому колективі курить?
Курить досить багато людей. В нашій роботі багато стресу, і для багатьох куріння – спроба з цим стресом боротися.
Як на пропозицію провести семінар відреагував колектив?
З ентузіазмом. Набирали групу на десять осіб і вона заповнилася дуже швидко. Не всі охочі змогли потрапити на перший семінар. Будемо проводити ще.
Чи правда, що «1+1» лиш частково оплачував співробітникам вартість участі у тренінгу і люди самостійно мали доплатити ще 500 гривень?
Дійсно, група «1+1 медіа» взяла на себе більшу частину вартості тренінгу – 2/3, а 1/3 у розмірі п’ятисот гривень співробітники оплачували самостійно. Відповідно до методики Аллена Карра, фактором успішної відмови від куріння є особиста зацікавленість учасника, зокрема, підтверджена і фінансово. Ефективність семінарів, на яких люди інвестують у власне здоров'я повну суму, наближається до 90%. І навпаки, семінар малоефективний, якщо людина за нього нічого не платить.
Семінар минув. Які результати? Чи хтось з учасників таки кинув курити?
Після першого семінару відразу перестало курити 50% групи, тобто 5 осіб. Решті кинути з першого разу не вдалося, тому вони записалися на повторний короткий семінар, який буде проводиться для них безкоштовно.
Як і чим роботодавець може простимулювати своїх співробітників відмовитися від куріння?
Пояснити, чому курити шкідливо і надати можливості знімати стрес іншими способами. Саме тому в офісі ми встановили ігрові зони, де можна пограти у настільний футбол, побоксувати або розслабитися у масажному кріслі.
Як ви особисто ставитеся до антитютюнових ініціатив, впроваджених минулого року в Україні: заборони реклами сигарет і куріння у громадських місцях?
Я сама не курю, тому ставлюся добре.