Познер: «В Росії немає бодай трохи серйозно розвиненого суспільного телебачення»

00:00,
16 Січня 2014
538

Познер: «В Росії немає бодай трохи серйозно розвиненого суспільного телебачення»

00:00,
16 Січня 2014
538
Познер: «В Росії немає бодай трохи серйозно розвиненого суспільного телебачення»
В інтерв'ю виданню «Аргументы недели – Крым» відомий російський журналіст Володимир Познер висловив скептичне ставлення до Суспільного телебачення Росії ОТР, заявивши, що так воно тільки називається.

Інтерв'ю було присвячено питанням ролі та перспектив класичного, суспільного, а також онлайн-телебачення.

«Немає в нас бодай трохи серйозно розвиненого суспільного телебачення. У нас є телевізійний канал, який називається «суспільне телебачення», але таким воно не є. Тому що суспільне телебачення не може бути таким, коли генерального директора призначає або знімає президент держави. Сила суспільного телебачення полягає в тому, що воно не залежить ані від влади, ані від реклами. Такого телебачення у нас немає», – заявив Познер.

Кореспондент також поставила питання про те, чи має перспективи суспільне мовлення в Україні:

«Це насправді залежить від політичної волі. У даному випадку, ймовірно, президента Януковича. Це залежить від того, як ці люди бачать роль телебачення», – вважає журналіст.

Нагадаємо, Володимир Познер і раніше висловлював негативні оцінки ОТР, називаючи його «мертвонародженою дитиною».

Джерело: Аргументы недели – Крым

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
liveinternet.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду