У Бразилії створили додатки, що позначають місця збройних конфліктів на мапі

Ricardo Moraes, Reuters

Про це повідомляє ReutersПрограми інформують користувачів, базуючись на свідченннях очевидців, повідомленнях ЗМІ, а також даних поліції.

Додатки  Fogo Cruzado, назва якого перекладається як «Стрілянина», і Onde Tem Tiroteio,  «Де відбуваються збройні бої», мають на меті повідомити жителів Ріо-де-Жанейро про збройний конфлікт, і вберегти їх від нього.

«Наша робота полягає не у тому, щоб когось засудити...ми фокусуємося на тому, щоб вберегти людей від місць, де пролітають кулі» , - зазначив волонтер, що працює з програмою Onde Tem Tiroteio, Енріке Коельо Кааман (Henrique Coelho Caamaño).

На вулицях Ріо часто відбуваються конфлікти між представниками різних наркокартелів та поліцією. За 5 місяців від початку нового року від них загинуло понад 2 тисячі людей.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав про те, що Франція перед Євро-2016 запустила додаток, що повідомляє про терористичну загрозу. Додаток розробили після терактів 13 листопада 2015 року, коли під час атак в Парижі загинуло 130 осіб. Тоді соцмережа Facebook активувала перевірку безпеки у мережі, яка зазвичай використовувалася у випадках стихійних лих. За допомогою цієї функції користувачі можуть повідомити своїм близьким, що з ними все гаразд.

comments powered by Disqus