НВО транслюватиме пілотні серії двох серіалів на Facebook

upgeek.com

Про це повідомляє Reuters

Телевізійна компанія НВО транслюватиме пілотні серії двох нових комедійних серіалів власного виробництва на Facebook. 

Причиною того, що американська компанія шукає вихід на нові відео платформи для залучення глядачів, стала популярність перегляду стрічок на сайтах соцмереж.

Нині Facebook є таким найпопулярнішим ресурсом для компаній, які шукають вихід на ринок онлайн трансляції відео, оскільки кількість його активних користувачів сягає майже півтора мільярда на місяць.

Так Amazon минулого тижня представила пілотну серію свого серіалу «Катастрофа» в соціальній мережі, а не на своєму власному сервісі онлайн прем'єр. 

НВО, власником якої є Time Warner Inc, надасть доступ до пілотних серій серіалів «Ballers» з Дуейном Джонсоном і «Грані» у неділю, 28 червня. 

Обидва пілоти будуть доступні користувачам Facebook обмежений час.

Нагадуємо, що 16 червня шанувальники «Гри Престолів» - серіалу виробництва телевізійної компанії HBO - страшенно засмутилися кінцівкою п’ятого сезону, у якій гине один з головних і найулюбленіших персонажів - Джон Сноу. Це викликало напрочуд бурхиву реакцію глядачів у Твіттер. Дехто погрожував скасувати підписку на канал, а один з користувачів навіть назвав серіал соціальним експериментом телекомпанії над глядачами. 

comments powered by Disqus