Компанії відмовляються від реклами на YouTube через неприйнятні відеоролики з дітьми

The Guardian / Tass

Як повідомляє The Guardian, не зважаючи на те, що YouTube запровадила більш жорсткі правила щодо контенту, кондитерські гіганти Mars і Cadbury, супермаркет Lidl, Deutsche Bank та бренд Adidas видалили свою рекламу з YouTube. Спікери компаній заявили, що вважають сексуально відверті відео з дітьми неприпустимими.

Згідно з дослідженнями BBC News та Times, в YouTube є сотні подібних відео, деякі з них «невинно опубліковані самими неповнолітніми», а деякі очевидно межують з явищем поширення дитячої порнографії в мережі.

Раніше на наявність низки відеороликів, які експлуатують дітей, звернули увагу журнаілсти BuzzFeed. В знайдених журналістами роликах дітей знімають в недоречно відвертому одязі чи у вразливій позиції, наприклад, змушують грати «в лікаря» разом з дорослими, прикидатися, що вони їдять фекалії з підгузників, розігрувати сцени з викраденням. При цьому ролики набирають мільйони переглядів.

Наступного дня усі канали й відео, про які журналісти BuzzFeed повідомили YouTube, були видалені за порушення правил сервісу.  Також платформа повідомила, що відтепер блокуватиме ті відео, у яких зображені реальні або розіграні знущання над дітьми або членами родини.

comments powered by Disqus