YouTube буде боротися з відео, в яких експлуатують дітей

YouTube буде боротися з відео, в яких експлуатують дітей

12:46,
23 Листопада 2017
2912

YouTube буде боротися з відео, в яких експлуатують дітей

12:46,
23 Листопада 2017
2912
YouTube буде боротися з відео, в яких експлуатують дітей
YouTube буде боротися з відео, в яких експлуатують дітей
Автори:
Відеохостинг YouTube вніс зміни в свої правила щодо роликів, у яких зняті діти.

YouTube відтепер блокуватиме ті відео, у яких зображені реальні або розіграні знущання над дітьми або членами родини. З таких роликів буде видалена реклама, а недоречні коментарі будуть блокуватися. До платформи YouTube 21 листопада звернулося видання BuzzFeed, яке відзначило зростання кількості каналів, які публікують ролики, на яких дітей лякають, зв’язують чи змушують виконувати якісь дії.

«Багато відео публікуються з верифікованих акаунтів зі Східної Європи. На деяких видно, як діти плачуть або очевидно відчувають стрес», - зазначає BuzzFeed. В знайдених журналістами роликах дітей знімають в недоречно відвертому одязі чи у вразливій позиції, наприклад, змушують грати «в лікаря» разом з дорослими, прикидатися, що вони їдять фекалії з підгузників, розігрувати сцени з викраденням. При цьому ролики набирають мільйони переглядів. Відео, на якому дівчинку з басейну викрадає дорослий чоловік, набрало шість мільйонів переглядів.

Наступного дня усі канали й відео, про які журналісти BuzzFeed повідомили YouTube, були видалені за порушення правил сервісу. Представники компанії повідомили, що частина акаунтів, на які вказали журналісти, вже були в черзі на видалення. В YouTube запевнили, що платформа бореться з таким контентом й що минулого тижня 50 акантів з подібними відео були закриті й тисячі роликів були заблоковані.

Після цього YouTube повідомив про зміни в правилах сервісу й також пообіцяв створити для авторів контенту керівництво з публікації відеороликів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
YouTube Kids
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду