Хакери атакували комп'ютер Меркель

Ангела Меркель, Deutsche Welle

Про це пише Deutsche Welle з посиланням на інформацію німецького видання Bild am Sonntag. 

В комп'ютер канцлера, який знаходився в її офісі в бундестазі, хакери проникли за допомогою «троянського вірусу».

Представник фракції ХДС/ХСС в бундестазі не підтвердив, однак і не спростував факт хакерської атаки. Ніхто з оточення глави уряду не став відповідати на питання, чи були викрадені якісь дані з комп’ютера.

Хакери також використали імя Меркель для надсилання інфікованих електронних листів. Кілька днів тому чимало депутатів бундестагу від імені канцлера отримали фейкові повідомлення із запрошенням взяти участь у телефонній конференції.

У зв’язку з цим адміністрація бундестагу через внутрішню мережу попередила парламентарів про небезпеку вірусу та рекомендувала не відкривати підозрілих листів. 

Раніше, 8 червня, аккаунт Меркель в Instagram атакували тролі. Представниця уряду зазначила, що після старту каналу за лічені години назбиралося кілька сотень коментарів кириличним шрифтом.

Спочатку група редакторів-модераторів каналу канцлерки перевірила зміст цих коментарів, більшість із яких виявилися сповненими ненавистю до Меркель та України, пише видання. Та оскільки лише кілька співробітників групи володіли російською, попервах довелось вдаватися до послуг онлайн-перекладачів. Утім, наплив флуду був таким масивним, що було вирішено видаляти російськомовні коментарі.

comments powered by Disqus