Microsoft прибрала кнопку «закрити» та інші опції скасування оновлень до Windows 10

Wccftech.com

 Як повідомляє техноблог Wccftech.com, якщо діалог оновлення до версії Windows 10 з'явиться на екрані, користувач не зможе його закрити. Тому що Microsoft прибрала кнопку «X».

Дописувач техноблогу The Register показав, що тепер  залишається тільки дві опції - приступити до оновлення негайно, або запланувати оновлення на конкретний час. Причому, час для оновлення можна вказати тільки один раз, після чого змінити його або відстрочити установку оновлення вже не вийде.

До цього компанія вже стикалася з хвилею критики зі схожої причини: центр оновлення Windows сприймав клік по кнопці «NO» за згоду і запускав установку Windows 10 без будь-якої подальшої взаємодії з власником пристрою. Тоді Microsoft  ввела друге спливаюче вікно, яке дозволяло користувачеві підтвердити або відкласти процес установки.

Нагадаємо, компанію вже звинувачували в тому, що вона  встановлює Windows 10 на комп'ютери користувачів навіть у тому випадку, якщо вони не дали на це своєї згоди. Автоматичні оновлення займали від 3,5 до 6 Гігабайт на комп'ютері користувачів.

Минулого року ціна акцій компанії Microsoft досягла 15-річного рекорду.

comments powered by Disqus