Американський телеканал НВО знімає фільм про Крим

stealingshare.com

Про це повідомляє Крим.Реалії.

«5 березня в парку левів «Тайган» цілий день провела знімальна група одного з найвідоміших телеканалів США – НВО. Телевізійників цікавила ситуація, що склалася навколо парків Олега Зубкова. Вони, виявляється, чули про тиск на бізнес Зубкова», – повідомили у прес-службі парку «Тайган».

За інформацією співробітників каналу НВО, вони знімуть фільм про Крим, який покажуть у п'ятдесятьох країнах.

«Так вийшло, що знімальна група НВО приїхала в парк левів «Тайган» не в найкращий час. Зараз у господаря парків великі проблеми. Йдуть комплексні перевірки, податкова в ялтинському зоопарку «Казка» навіть перераховує всі багатотисячні корінці від проданих квитків, прокуратура вже надіслала свій багатосторінковий документ за підсумками перевірки. Американським журналістам це було все цікаво дізнатися, і вони пообіцяли, що у фільмі про Крим буде великий сюжет про «Тайган» і його господаря», – зазначили у прес-службі «Тайгана».

У кримського підприємця Олега Зубкова – тривалий конфлікт із російською владою Криму. Відносини кримського бізнесмена Олега Зубкова з главою російської ветеринарної служби Криму Валерієм Івановим зіпсувалися в період кримського блекаута. Тоді в ялтинському зоопарку «Казка» померли тигренята білої тигриці Тигрюлі, подарованої Олегу Зубкову Юлією Тимошенко. Валерій Іванов і російський екс-прокурор Криму Наталія Поклонська заявили, що червонокнижні тварини загинули в результаті неналежного утримання. Підприємець переконаний, що тигренята стали жертвою інфекції в результаті ослаблення імунітету від переохолодження через відсутність електроенергії. У 2016 році Олег Зубков відвідав 150 судових засідань, пов'язаних із численними штрафами і звинуваченнями на його адресу з боку підконтрольної Кремлю кримської влади.

HBO (Home Box Office) – американська кабельна і супутникова телевізійна мережа. Входить в корпорацію Time Warner. HBO здійснює мовлення у двох телевізійних мережах: HBO і Cinemax. Аудиторія HBO у США складає понад 40 мільйонів передплатників. Крім телемовлення, HBO пропонує також відео на замовлення та інші медіа-послуги. Підрозділи «HBO» і спільні підприємства з її участю ведуть мовлення більш ніж у 50 країнах світу. Передачі виробництва «HBO» (головним чином телесеріали) були закуплені більш ніж у 150 країнах.

Нагадуємо, що раніше програмний директор телеканалу НВО Кейсі Блойс розкрив подробиці створення можливого приквела серіалу «Гра престолів». 

comments powered by Disqus