Німецька газета Bild відмовиться від фото моделей топлес

The Telegraph

Як цитує The Telegraph, таблоїд Bild заявив, що «закінчує цю епоху» й не використовуватиме таких фото для своїх продуктів. Рубрика з фотографіями оголених жінок була початково призначена розважати читачів-чоловіків, однак багато жінок як у редакції самої Bild, так і серед читачок газети вважають її образливою або принизливою.

Редакція газети вирішила, що відтепер моделі на фото будуть зображені у білизні й на її думку, це «новий, більш сучасний стиль фотографії». До цього у 2012 році 8 березня газета відмовилася від публікації знімків з напівоголеними моделями на обкладинці.

Хоча Bild більше не робитиме таких фотосесій, але зазначає, що «є голі фотографії, про які говорить країна» й редакція залишає за собою право такі знімки друкувати в газеті. «Bild хоче бути більш обережною і уважною при виборі цих фотографій», - йдеться в заяві газети.

Нагадаємо, в 2015 році журнал Playboy вирішив припинити публікацію фотографій оголених жінок. Однак в 2017 році журнал повернувся до попереднього формату.

comments powered by Disqus