Facebook видаватиме друкований журнал про бізнес

Facebook видаватиме друкований журнал про бізнес

11:14,
22 Червня 2018
2379

Facebook видаватиме друкований журнал про бізнес

11:14,
22 Червня 2018
2379
Facebook видаватиме друкований журнал про бізнес
Facebook видаватиме друкований журнал про бізнес
Автори:
Компанія Facebook почала видавати друкований журнал про бізнес Grow. Перший номер вже почали поширювати в Лондоні.

Як пише The Times, запуск журналу відбувся тихо й в першу чергу видання націлене на заможних керівників та бізнесменів. Grow розповсюджується безкоштовно в залах очікування бізнес-класу в аеропортах із гаслом «Розвивайте свій бізнес. Розвивайте свою мережу. Розвивайте свій розум» (Grow Your Business. Grow Your Network. Grow Your Mind). Видання зазначає, що у Facebook або не знали, або вирішили проігнорувати той факт, що у США вже виходить журнал з такою ж назвою й він присвячений вирощуванню марихуани.

На обкладинці першого номера вийшло фото з підприємцем Оскаром Олссоном, креативним директором молодіжного бренду одягу Nylon. Журнал виходить і в цифровій версії.

 

У Twitter виклали фото стенду з журналом Grow в аеропорту Хітроу. Користувачі іронізують щодо того, що Facebook, яку вважають «вбивцею друкованої преси», видає журнал.

Як розповіла топ-менеджерка Facebook Нікола Мендельсон (Nicola Mendelsohn), ідея видавати друкований журнал з'явилася в компанії близько півроку тому. За її словами, у першому номері розповідається про нішеві бренди - «одну з найцікавіших ділових історій останніх років». Загалом журнал виходитиме чотири рази на рік.

Як писав MediaSapiens, цього року оголосили про своє закриття заснований Енді Ворголом журнал Interview та друкована версія музичного журналу NME. Також цього року стало відомо, що керівництво американського журналу Playboy розглядає можливість закриття друкованої версії журналу.

Водночас Американський коледж бізнесу Мендози провів дослідження, яке показало, що закриття місцевих газет призводить до зменшення ефективності місцевого врядування та збільшення його вартості.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
24-my.info
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду