Колишня головна редакторка NYT підписала мільйонну угоду із видавцем майбутньої книги

Джилл Абрамсон, theguardian.com

Про це повідомляє The Guardian.

Про угоду, посередником в якій виступив агент журналістки Вільям Морріс Ендевор (William Morris Endeavor), ходили чутки ще минулого тижня.

Нова книга Абрамсон стане першою після її звільнення з газети.  Відомо, що у ній ітиметься про майбутнє медіа у динамічному світі.

«Я була передовим борцем у боротьбі за те, щоб медіа залишалися основою освіченого суспільства, - сказала екс-редакторка NYT. – Зараз я збираюся знову приміряти роль журналіста і передати весь драматизм цієї історії у книзі, фокусуючись як на традиційних, так і на нових медіагравцях цифрової епохи».

Речник видавництва S&S наголосив, що ця книга не є «зведенням рахунків». Дата її публікації поки що не оголошується.

Президент видавництва Джонатан Карп (Jonathan Karp), сказав the New York Post: “Трансформація новинного бізнесу є однією із найважливіших культурних історій нашого часу. Джил Абрамсон має талант, точку зору та журналістську майстерність для того, щоб написати визначальну книгу про цю революцію».

Майбутня книга не стане першою для журналістки. Раніше вийшли друком The Puppy Diaries: Raising a Dog Named Scout (2011) та Strange Justice: The Selling of Clarence Thomas (1994). Остання, до речі, стала фіналістом National Book Awards. 

Нагадаємо, що у травні New York Times звільнило Джилл Абрамсон із посадиголовного редактора газети. Замість неї призначили Діна Бекіта, який раніше працював одним із редакторів NYT. Після численних чуток про зміну редактора газети через гендерні упередження видавець The New York Times Артур Сальцбергер-молодший заявив, що звільнив Абрамсон через слабкі управлінські навички.

comments powered by Disqus