Роскомнагляд дозволив CNN продовжити роботу в Росії

CNN Press Room

Глава Роскомнагляду Олександр Жаров сказав, що проблема була в неправильному зазначенні в ефірі вихідних даних й канал надав документи, які підтверджують виправлення помилки.

«Роскомнагляд продовжить моніторинг відповідності діяльності американської компанії до російського законодавства», - додав Жаров. Чиновник також зазначав, що перевірка роботи CNN не пов'язана з політикою.

Як писав MediaSapiens, російський регулятор Роскомнагляд викликав до себе представника американського телеканалу CNN для розгляду адміністративної справи про порушення закону «Про засоби масової інформації». Порушення були виявлені під час перевірки ТОВ «Тернер інформаційні програми та стиль життя», яке транслює в Росії ефір CNN.

Нагадаємо, раніше цього року голова комітету російської Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв’язку Леонід Левін заявив, що американські медіа є частиною «масштабної системи тиску Вашингтона». Зокрема він назвав редакції Радіо Свобода, «Голос Америки» і CNN  «провідниками тиску США».

Раніше Держдума Росії також доручила комітету з інформаційної політики організувати перевірку діяльності російських служб Радіо Свобода, «Голосу Америки» та CNN на відповідність російському законодавству.

comments powered by Disqus