Принц Гаррі звинуватив папарацці в ненаданні першої допомоги принцесі Діані

Getty Images

Молодший син принцеси Діани заявив про це в документальному фільмі «Діана, 7 днів», який вийде на британському телеканалі BBC 27 серпня, пише The Independent. Уривки з фільму вже опубліковано в мережі.

«Вона [принцеса Діана] отримала дуже важку травму голови, але була ще жива, й знаходилася на задньому сидінні. А люди, дії яких стали причиною цієї аварії, замість того, щоб надати допомогу, фотографували, як вона вмирає. А потім ці фотографії потрапили в усі новини цієї країни», –  зазначив принц.

На його думку, сьогодні таке ставлення до публічної особи люди вважали б «абсолютно жахливим».

«Вона щодня стикалася з фотографами – просто йдучи до спортзалу чи деінде, намагаючись робити щоденні справи. Кожного разу, коли вона виходила з дому, на неї чатували. Її переслідувала зграя журналістів. Я маю на увазі зграю, як в собак, які стежили за нею, переслідували, кликали на ім'я, плювали в неї, аби отримати реакцію й зробити фотографію, аби засмутити її», – додав Гаррі.

Герцог Кембриджський також зазначив, що для нього в віці 8-10 років було дуже важко не мати змоги захистити матір та бачити її весь час засмученою через переслідування преси.

Нагадаємо, 31 серпня 1997 принцеса Діана та її бойфренд Доді аль-Файєд трагічно загинули в автокатастрофі в тунелі під мостом Альма в Парижі. Пара вийшла з ресторану, опісля чого її почали переслідувати журналісти. Машина їхала на величезній швидкості та врізалася в стіну тунелю. 

У 2008 році після слухання доказів у справі суд визнав провину як журналістів, що переслідували авто, так і водія Анрі Поля, який вижив в цій ДТП.

Нагадаємо, нещодавно президент Франції Еммануель Макрон подав скаргу на фотографа у зв’язку з «переслідуванням та спробою втрутитися у приватне життя» під час його відпустки.

comments powered by Disqus