«Я знаю, що ви робитимете цього літа» — огляд конкурсів та стипендій для медійників

«Я знаю, що ви робитимете цього літа» — огляд конкурсів та стипендій для медійників

10:00,
19 Червня 2018
7648

«Я знаю, що ви робитимете цього літа» — огляд конкурсів та стипендій для медійників

10:00,
19 Червня 2018
7648
«Я знаю, що ви робитимете цього літа» — огляд конкурсів та стипендій для медійників
«Я знаю, що ви робитимете цього літа» — огляд конкурсів та стипендій для медійників
Поїхати в Танзанію, піти на стажування в одну з провідних українських редакцій чи повчитися англійської онлайн? Про всі ці можливості читайте в новому огляді на MediaSapiens.

Минулого року на хвилі популярності серіалу «Гра престолів» жартували, що навіть дотракійці побували цього літа на морі, але не ти. Тож цей огляд присвячено тим, хто вважає, що відпустка влітку — для слабаків, і тим, хто не хоче нишком заздрити дотракійцям та іншим щасливчикам, тому шукає для себе можливості з користю провести літо.

До того ж чимало безкоштовних і цікавих онлайн-курсів та вебінарів пропонують Poynter News University чи Coursera. Якщо не знайдете цікавої пропозиції для себе в огляді — загляніть туди.

Літня сесія стажування «Хаб медіамобільності»

 

Прийом заявок — до 2 липня 2018 року.

Час проведення — із 16 по 30 серпня 2018 року.

Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння порталу «Детектор медіа» організовує літню сесію стажування в Києві в редакціях провідних медіа. Податися на неї можуть студенти випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни. Участь у сесії безкоштовна.

Фундація «Суспільність» забезпечує учасникам проживання, харчування, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Усім кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму, надіслати CV та мотиваційний лист. Більше про «Хаб медіамобільності» читайте тут.

Грант від Міжнародної жіночої медіафундації на висвітлення жіночих історій

Прийом заявок — до 29 червня 2018 року.

Час проведення визначається індивідуально.

Міжнародна жіноча медіафундація пропонує гранти розміром близько $5 тис. на висвітлення жіночих історій. Ця ініціатива спрямована на те, щоб заохотити висвітлення тем і питань, які впливають на повсякденне життя жінок і дівчат у всьому світі.

Подати заявки можуть журналістки з досвідом роботи більше трьох років. Грант покриває витрати на створення репортажів, включно з логістикою, візовими зборами, роботу фіксерів та перекладачів. Заявки приймаються до 29 червня й після того організатори розподілятимуть гранти наступні 6–10 тижнів.

Заявки на грант подаються через онлайн-форму фундації. Правила подання заявок на грант читайте тут.

Конкурс проектів про міграцію від National Geographic

Прийом заявок — до 10 липня 2018 року.

Час проведення визначається індивідуально.

Товариство National Geographic приймає ідеї проектів на тему міграції людей у світі. Апліканти можуть подати заявку й отримати до $30 тис. на реалізацію свого проекту, але в окремих випадках розмір гранту може сягати $70 тис. До 20 % від загальної суми може бути використано як стипендія для заявника та / або членів команди.

Проекти повинні документувати причини й наслідки одного або декількох прикладів сучасної міграції людини; життя сучасних мігрантів, їхній переїзд та як їх приймають інші громади; пропонувати навчальні плани або інформаційні матеріали, спрямовані на підвищення розуміння досвіду мігрантів та адаптації їхніх спільнот.

У заявці має бути прораховано бюджет проекту, дедлайни його реалізації, вказано команду, цілі та методи його втілення. Детальні правила для подання заявки описані тут. Форма для подання заявки — тут.

Конкурс наукової журналістики від Американської асоціації сприяння розвитку науки та Фонду Кавлі

Прийом заявок — до 1 серпня 2018 року.

Оголошення переможців — листопад 2018 року.

Американська асоціація сприяння розвитку науки та Фонд Кавлі приймають роботи на щорічний конкурс наукової журналістики. Подати на конкурс можна роботи, опубліковані в період між 16 липня 2017 року та 15 липня 2018 року. Усі роботи, виконані не англійською мовою, мають супроводжуватися перекладом.

Конкурс проходить у кількох категоріях: велика газета (тираж 150 тис. або більше примірників), невелика газета (тираж менше 150 тис. примірників), журнал, аудіо, новини / репортаж, глибинний відеорепортаж, онлайн, новини про науку для дітей. У кожній категорії журі присуджуватиме дві нагороди розміром $5000 та $3500. Переможці також отримають часткову компенсацію витрат і переліт, аби долучитися до церемонії вручення нагород у лютому 2019 року на щорічній зустрічі Aсоціації у Вашингтоні.

Переможці 2017 року не можуть подавати свої роботи на конкурс. Один учасник може подати свої роботи не більш як у трьох категоріях, однак не можна подавати один і той самий матеріал у кількох категоріях. Переможців буде оголошено в листопаді 2018 року.

Офіційні правила конкурсу й детальний опис кожної з категорій доступні тут, а подати заявку можна тут.

Cтипендія з ділової журналістики від Центру ділової журналістики МакГрау

Прийом заявок — до 30 червня 2018 року.

Оголошення переможців — буде вказано пізніше.

Міський університет Нью-Йорка та Центр ділової журналістики МакГрау пропонують участь у стипендіальній програмі для підтримки поглибленого висвітлення бізнесу та глобальної економіки. Вона передбачає редакторську та фінансову підтримку журналістів, які прагнуть створювати складні матеріали, що потребують багато часу та ресурсів.

Стипендіати отримають гранти в розмірі $5000 на місяць на термін від одного до трьох місяців. На конкурс можуть подаватися журналісти з досвідом роботи більше 5 років. На програму можуть податися журналісти з інших країн (не США. — MS.), якщо вони створюють матеріали англійською мовою та їхні публікації орієнтовані на аудиторію в США.

У заявці необхідно показати план майбутнього проекту, додати три зразки раніше опублікованих робіт, рекомендації від двох редакторів та резюме. На етапі подання заявки складати бюджет проекту не потрібно. Одна з умов стипендії — переможці мають працювати лише над своїм проектом і не можуть працювати в цей час для інших медіа.

Більше про стипендію можна прочитати тут, а форма заявки доступна тут.

Конкурс проектів Journalism 360 Challenge

 

Прийом заявок — до 28 червня 2018 року.

Оголошення переможців — 1315 вересня 2018 року.

The Online News Association, Knight Foundation та Google News проводять новий раунд прийому робіт на конкурс Journalism 360 Challenge. На конкурс можна подати журналістські проекти, в яких використовуються технології VR/AR (віртуальна реальність та доповнена реальність. — MS) та відео на 360°. Загалом організатори виділять десять грантів розміром до $20 тис.

Подати заявку можуть учасники з будь-якої країни. Для цього потрібно в онлайн-формі пояснити ідею свого проекту, план його реалізації, розповісти про себе та свою команду. Півфіналісти конкурсу мають надати точніший та продуманий план проекту з розрахованим бюджетом.

Організатори конкурсу оцінюватимуть потенціал заявки, її користь для розвитку журналістики, інноваційність та здатність заявника його втілити. При цьому можна запропонувати на конкурс як ідеї, так і проекти, які вже в роботі.

Один учасник може подати на розгляд необмежену кількість проектів. Більше про умови конкурсу можна прочитати тут.

Онлайн-курс із англійської мови для журналістів від Каліфорнійського університету, Берклі

 

Час проведення — курс доступний постійно.

Державний департамент США спільно з «Голосом Америки» та іншими освітніми організаціями з Європи створив курс англійської мови для студентів та журналістів. У ньому зібрано основні теми, важливі для журналістів: етика в журналістиці, інклюзивна журналістика, місцева та глобальна журналістика, громадянська журналістика тощо.

Курс допоможе слухачам краще володіти граматичними правилами англійської мови, розширити свій словниковий запас та покращити навички письма.

Курс безкоштовний, але для реєстрації необхідно мати акаунт на освітній платформі edX. За окрему плату слухачі можуть отримати сертифікат про закінчення курсів — він коштує $49.

Зареєструватися на курс можна за посиланням.

Стипендія для відеографів на подорож до Танзанії

 

Прийом заявок — до 10 липня 2018 року.

Час проведення — жовтень 2018 року.

Організація World Nomads приймає заявки на отримання стипендії для відеографів та кінематографістів на подорож до Танзанії. Для подання заявки необхідно створити трихвилинний відеоролик на одну із запропонованих тем — «Мужність», «Доброта» або «Прийняття».

У заявці потрібно буде також написати пояснення (не більше 1500 знаків), чому стипендію маєте отримати саме ви. Організатори в першу чергу звертатимуть увагу на те, як конкурсанти володіють англійською мовою, на їхні здібності в інтерв’юванні та побудові історій, навички у створенні фільмів, оригінальність. Зверніть увагу, що професійні відеографи та кінематографісти не можуть змагатися за цю стипендію.

Переможців буде оголошено 3 серпня. Форма для подачі заявки та детальні умови — тут.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду