Російських блогерів хочуть зобов’язати вказувати вік, для якого призначений їхній контент

00:00,
11 Серпня 2014
1516

Російських блогерів хочуть зобов’язати вказувати вік, для якого призначений їхній контент

00:00,
11 Серпня 2014
1516
Російських блогерів хочуть зобов’язати вказувати вік, для якого призначений їхній контент
У Росії блогерів можуть зобов’язати вказувати, для користувачів якого віку призначений їхній контент. Про це в коментарі виданню «Российская газета» розповів міністр зв’язку та масових комунікацій РФ Микола Нікіфоров.

Міністр розповів, що восени планується уточнити вимоги до блогерів. Серед можливих нововведень – вимога ставити у своєму блозі позначку вікового обмеження аудиторії, як це відбувається у традиційних зареєстрований ЗМІ.

Крім того, Нікіфоров заявив, що найближчим часом може бути збільшена кількість працівників Роксомнагляду, держоргану, який займається контролем у сфері масових комунікацій.

«Роботи у Роскомнагляду все більше й більше, - каже міністр. – І це зрозуміло. Роль інтернету зростає, тому й обов’язків у наглядових служб додається».

За його словами, розширення повноважень цього держоргану почалося із реєстру сайтів, які «містять потенційно небезпечну інформацію для дітей».

«Тепер об’єм завдань збільшений. Господарство велике, і управляти ним непросто. Ми намагаємося допомогти службі (Роскомнагляду – MS) збільшенням штатної чисельності у зв’язку із розширенням функцій», - пояснив Нікіфоров.

1 серпня набув чинності так званий закон про блогерів, який Держдума Росії прийняла 22 квітня. Чимало фахівців стверджують, що згідно із цим документом блогерів фактично прирівняли до традиційних ЗМІ.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Микола Нікіфоров, digit.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду