Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям «Військовий асистент»

Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям «Військовий асистент»

22:45,
21 Червня 2024
969

Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям «Військовий асистент»

22:45,
21 Червня 2024
969
Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям «Військовий асистент»
Міноборони оновило портал допомоги військовослужбовцям «Військовий асистент»
Автори:
Завдяки зворотному зв’язку за час функціонування оновленого порталу було додано 20 нових документів, створено розділ з часто запитуваними питаннями, покращено пошук по сайту та внесено зміни у довідник пораненого. Тепер військовослужбовці можуть легко залишати скарги та пропозиції через удосконалену форму зворотного зв’язку.

Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних сил України представили оновлений портал «Військовий асистент», який надає підтримку військовослужбовцям, повідомили у Міноборони.

У відомстві поінформували, що наразі на сайті https://turbota.mil.gov.ua/  користувачі можуть знайти близько 100 стандартизованих рапортів, таких як рапорти на відпустку, грошову допомогу, отримання направлення на ВЛК та інші необхідні документи. Також тут доступні детальні інструкції щодо алгоритму дій у випадку захворювання, травми чи поранення.

«Завдяки зворотному зв’язку за час функціонування оновленого порталу було додано 20 нових документів, створено розділ з часто запитуваними питаннями, покращено пошук по сайту та внесено зміни у довідник пораненого. Тепер військовослужбовці можуть легко залишати скарги та пропозиції через удосконалену форму зворотного зв’язку», - йдеться у повідомленні.

Рапорти доступні у форматах DOC, DOCX та PDF, що дозволяє їх використовувати на різних платформах. Портал адаптований для роботи на ноутбуках, смартфонах та планшетах.

«Ми постійно збираємо та аналізуємо дані, отримані через форму зворотного зв’язку, щоб удосконалювати наш сервіс. Завдяки цьому ми почали роботу над створенням нового розділу «Допомога діловодам». Команда «Військового асистента» постійно працює над розробкою нових шаблонів документів», – розповів  заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер.

Зазначається, що з початку квітня сервіс працює в оновленому режимі та продовжує розширювати свій функціонал. Наразі розробники працюють над оновленням дизайну сайту та новим розділом «Допомога діловодам», в якому будуть розміщені важливі накази МОУ та ГШ ЗСУ.

Нагадаємо, на початок травня у сервісі «Військовий асистент» було доступно близько 100 документів, необхідних для кожного військовослужбовця.

Онлайн-платформу «Військовий асистент», створену спеціально для військовослужбовців, Міноборони запустило на початку квітня цього року. Сервіс має  на меті спростити подачу офіційних документів. На момент запуску на платформі «Військовий асистент» було розміщено понад 80 стандартизованих шаблонів для різноманітних ситуацій — від отримання відпустки до звільнення зі служби.

Фото: Міноборони

Читайте також
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду