В інтернеті намагаються розгадати твіт Трампа з невідомим словом «covfefe»

The Indian Express

В ніч з 30 на 31 травня президент США Дональд Трамп опублікував твіт, який закінчив невідомим словом «covfefe». «Незважаючи на постійний негатив преси covfefe», - йдеться у дописі. Як пише The Guardian, жодного пояснення до загадкової публікації не з’явилося. За дві години твіт зібрав 75 тисяч «лайків» та був поширений 61 тисячу разів. Користувачі почали гадати, що ж мав на увазі Дональд Трамп.

Деякі користувачі припустили, що Трамп намагався написати відповідь телеведучій каналу CNN Кеті Гріффін, яка сфотографувалася з муляжем його відрубаної голови. Інші висловлювали сподівння, що «covfefe»  - це не код запуску ядерних ракет і не пароль до системи національної протиракетної оборони США.

У Твіттері також з'явився акаунт covfefe, в якому, щоправда, немає пояснення значення цього слова. В мережі також почали продавати футболки з надписом «covfefe», було реєстровано домен з такою адресою і навіть видано автомобільні номери з цим словом.

Нагадаємо, журналіст Майк Аллен, співзасновник сайтів Politico та Axios, повідомив, що на iPhone президента США Дональда Трампа встановлено лише один додаток - для сервісу мікроблогів Twitter. Про це йому повідомили джерела в Білому домі.

Раніше команда Дональда Трампа намагалася усунути його від ведення акаунта в Twitter.

comments powered by Disqus