У соцмережах кепкують з Іванки Трамп через помилку у твіттері

Донька президента США Іванка Трамп допустила помилку у привітанні Бориса Джонсона, якого обрали наступним прем’єром Британії, чим викликала хвилю жартів у мережі.

Іванка Трамп у своєму твіттер-акаунті привітала Бориса Джонсона із тим, що він стане новим прем'єр-міністром об'єднаного Кінгстона («United Kingston)». Скоріше за все, вона хотіла написати United Kingdom, але допустила опечатку. 

Цей швидко Іванки Трамп видалили, і невдовзі з’явився новий, вже без помилок. Проте попередній пост швидко розійшовся соцмережами. Користувачі кепкували над публікацією та пригадували, як Дональд Трамп теж допустився помилки і повідомив у твіттері про свою зустріч з «принцом китів». 

Дехто жартував, наприклад, що Борис Джонсон був би радий зустрітися з президентом Сполучених стейків («United Steaks»). Видання Politico відреагувало на конфуз доньки президента таким заголовком: «Іванка Трамп привітала Бориса Джонсона, наступного прем’єра… Ямайки!». (Місто Кінгстон є столицею Ямайки — Ред.)

Видання також пожартувало, що донька президента США, коли писала цей твіт, могла думати також про Кінгстон-на-Темзі в південно-західному Лондоні. Або, можливо, мала на увазі про Кінгстон-на-Галлі в Східному Йоркширі. 

Нагадаємо, раніше Трамп звинуватив Твіттер в упередженості.

comments powered by Disqus