У месенджері Facebook з'явилися ігри

TechCrunch

Як повідомляє TechCrunch, на даний момент сервіс доступний в 30 країнах, але поки що в їх переліку немає України.

Для того, щоб почати гру, необхідно зайти в один з діалогів в месенджері, вибрати відповідний розділ (натиснувши на іконку геймпада), вибрати гру і тоді співрозмовнику користувача буде надіслане запрошення зіграти.

На думку розробників, завдяки вбудованим іграм користувачі будуть проводити більше часу в месенджері.

Поки сервіс доступний в наступних країнах: Норвегія, Данія, Швейцарія, Швеція, Великобританія, Канада, Сполучені Штати, Японія, Нідерланди, Австралія, Австрія, Латвія, Німеччина, Ірландія, Бельгія, Нова Зеландія, Франція, Сінгапур, Фінляндія, Гонконг, Естонія, Тайвань, Словенія, Пуерто-Ріко, Кіпр, Ізраїль, Литва, Іспанія та Італія.

Раніше MediaSapiens писав про те, що Facebook розробляє інструмент, який дозволить їй цензурувати стрічку новин користувачів. Використання такого інструменту дозволить соціальній мережі повернутися на ринок Китаю. За твердженням джерел видання, соціальна мережа розробляє програмне забезпечення, яке дозволить блокувати певні повідомлення у стрічці новин користувачів, які знаходяться на заданій території. Саме повідомлення видалятися не буде, воно просто не буде відображатися у стрічці користувачів у Китаї.

comments powered by Disqus